Жіноча Суперліга: безрадісне лідерство

0

25 жовтня у жіночій Суперлізі БК Рівне поступився вдома київському Динамо 62:64. І нехай не вводить в оману перша позиція рівненчанок у турнірній таблиці чемпіонату після цього матчу.

Напевно, той факт, що після матчу з Динамо Рівне вийде у лідери жіночої Суперліги, тиснув на господарок протистояння. Вони певний час вели у рахунку у першій чверті, але потім не без допомоги «синьо-білих» дівчат розгубилися і пропустили від них очковий ривок 2:13. Спроби киянок атакувати кошик Рівного були влучними і до них прийшла психологічна впевненість. Втім перевага у 12 пунктів ближче до перерви почала танути. Першу половину команди закінчили 33:26 на користь Динамо. Киянки були активнішими на підбираннях 25:19, ще й їхня капітан Бойко розігралася, набравши протягом перших 20 хвилин матчу 18 очок. До перерви вона відіграла без замін.

У другій половині динамівки продовжили контролювати гру, зберігши семиочкову дистанцію до заключної чверті. Вона пройшла за сценарієм другої десятихвилинки. Це і нічийний рахунок в обох випадках підтверджує.  Спочатку гості відірвалися, а потім підопічні В’ячеслава Ковалевського дещо скоротили відставання зусиллями Гаврильчик і Басалик. 41:48
Ці ж дівчата продовжили свою гольову справу у заключній чверті – 46:48. Мета знову вийти вперед у матчі стала більш досяжною. Хвилювання у гостей відчувалося. Оксана П’янтак тричі з лінії штрафних закинула тільки по разу. Коли здавалося, що ось-ось господарки відновлять рівновагу, капітан динамівок Бойко на пару з Цюбик закидала важливі м’ячі. Потім і Арчакова не забарилася з влучним триочковим. Позитивний баланс гостям втримати вдалося – 62:60 на користь Динамо.

Через те, що у баскетболі за поразку команди теж отримують очко, Рівне  став лідером чемпіонату, але у нього на дві гри більше, ніж у Київ-Баскета. До того ж у наступному матчі 28 жовтня ці команди зійдуться в очному протистояні у Рівному. Відтак, червоно-білі дівчата мають шанс довести, що вони не випадково опинилися нагорі.

Жіноча Суперліга
25 жовтня
м. Рівне

Рівне-Сузір’я-ОСДЮСШОР – Динамо-НПУ 62:64 (10:17, 16:16, 15:15, 21:16)

Відео14.10.2018
Команди жіночої Суперліги грають 14 жовтня чергові матчі регулярного чемпіонату.
У Львові завершився передсезонний турнір серед жіночих команд
В стартовій грі між БК "Рівне" та БК “НУБіП-України” сильнішими виявилися перші, а в завершальному матчі турніру СБК "Львів" дав гідний бій чинному віце-чемпіону України - команді "Інтерхім". Переможця матчу було визначено лише у овертаймі.
Завершено другий день змагань на передсезонному турнірі у Львові
нтерХім були сильнішими за новачка Вищої ліги – НУБіП України, а в битві між командами із західного регіону перемогли рівнянки
У Львові розпочався передсезонний турнір серед жіночих команд
Два призери минулорічної Суперліги, новачок елітного дивізіону та новачок Вищої ліги відіграли свої перші матчі в новому сезоні
Володимир Холопов: можемо стартувати у Суперлізі в усіченому складі
Бронзові призерки чемпіонату Європи отримають по 4 вихідних
У Львові відбудеться передсезонний турнір серед жіночих команд
У Львові з 21 по 23 вересня 4 жіночих команди відіграють товариські матчі перед офіційним стартом чемпіонату.