Жіноча ліга: ІнтерХім знову сильніший за Таврійську Зірку

5 листопада у Жіночій Суперлізі відбувся один матч. ІнтерХім-СДЮСШОР переміг ХДУ-Таврійську Зірку 61:52. Цього разу перевага господарок виявилася менш переконливою. Ввечері 4 листопада ці ж команди зустрічалися в Одесі і підопічні Ірини Щипакіної перемогли 80:57.

Тепер таврійки зіграли більш рівно. Відверто провальних чвертей у їхньому виконанні не було. Першу 10-хвилинку ІнтерХім виграв з перевагою +7, на перерву пішов виграючи +10, тож надалі можна було просто тримати  херсончанок на очковій відстані. На останню чверть команди вийшли за рахунку 49:36 на користь підопічних Ірини Щипакіної, то ж заключну чверть можна було вже не грати на повних обертах. Цим і скористалися «зірки» - 16:12. Але у підсумку 52:61.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Єлизавета Мітіна (ІнтерХім) – 27 очок, у її подруги по команді Діани Бондарюк 16+9 підбирань. Таврійка Ольга Назаренко відзначилася дабл-даблом 12+11 підбирань. Також 12 пунктів набрала Маргарита Глєбова.

Після цієї перемоги ІнтерХім вийшов на друге місце у Жіночій Суперлізі. Поки що одесситки ділять цю позицію з Рівне-ОСДЮСШОР, Але у них на два матчі менше за рівненчанок, до того ж у пасиві лише одна поразка. Таврійська Зірка залишається єдиною командою Суперліги, яка ще не відчувала у цьому сезоні смаку перемог.

Жіноча Суперліга

5 листопада

м. Одеса
ІнтерХім-СДЮСШОР – ХДУ-Таврійська Зірка 61:52(21:14, 14:11, 14:11, 12:16)
статистика матчу

турнірна таблиця

Володимир Холопов: під час підготовки до таких ігор нема дрібниць Володимир Холопов: під час підготовки до таких ігор нема дрібниць
Головний тренер Київ-Баскета розповів про підготовку своєї команди до золотої серії Жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: анонс фінальної серії Жіноча Суперліга: анонс фінальної серії
Золото жіночої Суперліги розіграють Київ-Баскет та ІнтерХім-СДЮСШОР
Як ІнтерХім-СДЮСШОР здобув путівку у фінал: фотогалерея Як ІнтерХім-СДЮСШОР здобув путівку у фінал: фотогалерея
Фотогалерея вирішального матчу півфінальної серії ІнтерХім - Рівне-ОСДЮСШОР
Ірина Щипакіна: від таких матчів виграє жіночий баскетбол Ірина Щипакіна: від таких матчів виграє жіночий баскетбол
Головний тренер ІнтерХім-СДЮСШОР оцінила гру своїх підопічних у півфіналі Жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: ІнтерХім-СДЮСШОР побореться за золото з Київ-Баскетом Жіноча Суперліга: ІнтерХім-СДЮСШОР побореться за золото з Київ-Баскетом
ІнтерХім-СДЮСШОР вирвав перемогу у третьому матчі півфінальної серії з Рівне-ОСДЮСШОР
Жіноча Суперліга: анонс вирішального матчу півфінальної серії Жіноча Суперліга: анонс вирішального матчу півфінальної серії
Хто стане суперником Київ-Баскета у фінальній серії?
Конкурс тренерів: море позитиву у наставників і підопічних Конкурс тренерів: море позитиву у наставників і підопічних
На фінальному турі ВЮБЛ (дівчата-2004) тренери "відірвалися" на повну
Київ-Баскет оформив 30 поспіль перемогу у жіночій Суперлізі Київ-Баскет оформив 30 поспіль перемогу у жіночій Суперлізі
Столичний клуб продовжив свою серію у плей-оф
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет – перший фіналіст Жіноча Суперліга: Київ-Баскет – перший фіналіст
Здобувши 30-ту перемогу поспіль у чемпіонаті України, Київ-Баскет став першим фіналістом
Жіноча Суперліга: анонс матчу плей-оф Чайка-ДЮСШ – Київ-Баскет Жіноча Суперліга: анонс матчу плей-оф Чайка-ДЮСШ – Київ-Баскет
14 квітня у Жіночій Суперлізі путівку у фінал розіграють Київ Баскет та бердянська Чайка
Жіноча Суперліга: ІнтерХім зрівняв рахунок у півфінальній серії Жіноча Суперліга: ІнтерХім зрівняв рахунок у півфінальній серії
Рівне-ОСДЮСШОР не впоралося вдома з ІнтерХімом
Лідер Рівного запросила фанів на півфінал жіночої Суперліги Лідер Рівного запросила фанів на півфінал жіночої Суперліги
Рівне та ІнтерХім зіграють другий матч півфінальної серії жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: анонс матчу плей-оф Рівне – ІнтерХім Жіноча Суперліга: анонс матчу плей-оф Рівне – ІнтерХім
Дамоклів меч поразки висить над більш титулованими одеситками
Жіноча Суперліга: несподіванка та її відсутність Жіноча Суперліга: несподіванка та її відсутність
Київ-Баскет переміг на старті плей-оф, ІнтерХім поступився
Жіноча Суперліга: анонс півфінальних серій плей-оф Жіноча Суперліга: анонс півфінальних серій плей-оф
У Києві та Одесі розпочнуться запеклі баталії
Жіноча Суперліга: на іншому полюсі Жіноча Суперліга: на іншому полюсі
Таврійська Зірка не виграла жодного матчу у регулярному чемпіонаті
Головного тренера Динамо оштрафовано Головного тренера Динамо оштрафовано
ФБУ застосувала санкції стосовного головного тренера команди жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: 28-ма регулярна! Жіноча Суперліга: 28-ма регулярна!
Переможець регулярного чемпіонату Жіночої Суперліги Київ-Баскет виграв у 28-ме поспіль
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція матчу 5 квітня