Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Збірна України здобула п’яту перемогу поспіль і кваліфікувалася на жіночий ЄвроБаскет 2015

Збірна України здобула п’яту перемогу поспіль і кваліфікувалася на жіночий ЄвроБаскет 2015

women_230614

23 червня жіноча національна збірна України зіграла п’ятий поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.

Україна – Чорногорія 75:71

women_230614_2Старт поєдинку двох непереможних команд групи D минув у рівній боротьбі, однак на четвертій хвилині матчу номінальні гості, але насправді господарки паркету повели в рахунку 8 очок. У цей момент важливий 3-очковий реалізувала Таїсія Бовикіна, а Олександра Курасова, Аліна Ягупова та Ганна Зарицька зрівняли рахунок. Снєжана Алєксіч принесла своїй збірній лідерство за підсумком першої десятихвилинки – 16:18. У другій чверті лідер змінювався 5 разів, в останні півтори хвилини українкам вдався ривок 7:0 і на велику перерву команди пішли за рахунку 35:29. Третю десятихвилинку команда Вадима Чечуро завершила з 10-очковою перевагою – 55:45. А за півтори хвилини четвертої чверті Зарицька і Ягупова здобули вже плюс 15 для України. Одначе чорногорки нас наздогнали – 71:71 за 20 секунд до завершення десятихвилинки. Після тактичного фолу суперниці Ольга Дубровіна не схибила з лінії – 73:71. А за дві секунди до сирени Бовикіна заблокувала дальній кидок Ани Балєтіч. Чорногорки ще встигли зробити тактичний фол, а Аліна Ягупова з лінії штрафних поставила крапку в цьому драматичному матчі – 75:71.

230614_mircheva

Головний тренер жіночої національної збірної України Вадим Чечуро:

«Збірна Чорногорії - дуже досвідчена і хороша команда, і ми це знали. Це нелегко грати всі шість матчів на виїзді, саме тому ця перемога дуже важлива, нам вдалося у важкій виїзній грі впоратися з сильним суперником. Протягом матчу ми мали перевагу 15 очок, але Чорногорія скористалася нашим зниженням концентрації, і через це був драматичний кінець поєдинку. Переможець не був відомий останніх секунд, і саме тому я маю привітати своїх гравців, вони були неперевершеними».

Гравець жіночої національної збірної України Олександра Курасова:
«Це добре, що ми досягли 15-очкової переваги по ходу матчу, адже нам вистачило її, коли стали грати гірше. Ми досягли мети - виграли перший матч зі збірною Чорногорії. Ми зробимо все, щоб підготуватися якнайліпше до наступного поєдинку, ми хочемо бути першими в групі».

Головний тренер жіночої національної збірної Чорногорії Момір Мілатовіч:
«Ми випали з гри в третій чверті, і Україна досягла двозначної переваги, яка в підсумковому рахунку мала вирішальне значення. Я вважаю, що ми отримали наш урок і гратимемо краще, досягнемо перемоги `в наступній грі`».

Гравець жіночої національної збірної Чорногорії Єлєна Дублєвіч:
«Дуже важкий матч, і фізично, і розумово, гра, в якій стояли великі ставки, і яка могла б вирішити все. Однак маємо невизначеність, відклали рішення щодо переможця групи на середу. Ми проявили характер в останній чверті, і не здавалися до кінця. Я гадаю, що в середу ми святкуватимемо перше місце в групі з нашими вболівальниками».

Фото fibaeurope.com