Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Збірна України вирушила до Литви ВІДЕО

Збірна України вирушила до Литви ВІДЕО

Національна збірна України завершила навчальний-тренувальний збір у Києві. Сьогодні на збір до Литви вирушили 15 баскетболістів:

Захисники: Сергій Гладир, Дмитро Глєбов, Юджин Джетер, Дмитро Забірченко, Олександр Липовий, Денис Лукашов, Олександр Мішула

Форварди: Максим Корнієнко, Максим Пустозвонов, Станіслав Тимофеєнко

Центрові: Станіслав Завадський, Ігор Зайцев, В’ячеслав Кравцов, Кирило Натяжко, Артем Пустовий

Клим Артамонов, Хоель Боломбой, Владислав Коренюк і Леонід Стефанишин за рішенням головного тренера залишили лави збірної.

Українська команда кілька днів тренуватиметься в Каунасі, після чого 8-9 серпня в Клайпеді зіграє на турнірі зі збірними Литви і Австралії. У турнірі також бере участь команда Фінляндії, однак українці з фінами не гратимуть, оскільки ті є нашими суперниками на чемпіонаті світу.Кандидат до національної збірної України Сергій Гладир:

«Ми провели важку роботу, було велика фізичне навантаження. Фундамент закладено. Сподіваюся, його вистачить для чемпіонату світу. Потихеньку, починаючи з турніру в Словенії, хлопці входять в ігровий ритм і на даному етапі це найголовніше. Перший турнір був для того, щоб увійти в ігровий ритм. Другий турнір - у Литві - буде розрахований уже на те, щоб награти комбінації, награти склад, щоб хлопці вже відчули один одного і починали готуватися до офіційних матчів. Так би мовити, це буде початок офіційної підготовки до чемпіонату світу. У гравців настрій один - потрапити на чемпіонат світу і для цього ми тут, ми з першого дня боремося за місце в складі. Якщо хтось залишив табір збірної, то я вважаю, що це нормально, нічого в цьому поганого немає. Прикро за хлопців, що вони не змогли показати свої найкращі якості, щоб пробитися до основного складу, але якщо вони поїхали, значить, вони перебувають не в найкращій формі. Залишили тих, хто нам допоможе більше, ніж ті, хто поїхав».Кандидат до національної збірної України В’ячеслав Кравцов:

«Мені  зробили операцію наприкінці травня. У мене було два місяці для відновлення, тому, коли я приїхав до збірної, я ще не міг працювати з м'ячем. Перші два тижні я працював над кондиціями, спочатку з командою, потім, коли були ігрові ситуації, окремо працював з Річем Делатрі. Зараз рука повністю відновилася і я приступив до тренувань з усіма. Нормально себе почуваю, болю немає, як торік, тому повинен уже грати на 100%. У мене тривалий час не було ігрової практики. Я пропустив кінець сезону через травму руки, також пропустив Літню лігу після операції. Дуже тривалий термін у мене не було ігрової практики. Дуже сподіваюся, що я увіллюся до команди, увіллюся до гри».