Збірна України U16 в десятці найкращих команд Європи

Чоловіча збірна України U16 зіграла останній матч на чемпіонаті Європи в Києві.

Литва U16 – Україна U16 82:68 (15:15, 27:16, 16:22, 24:15)

L_180813U_180813

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, за рахунку 5:5 Мусієнко, Михайлюк і Берьозкін організували ривок 0:7, після якого литовці згуртованіше заграли в захисті й скоротили відставання до мінімуму – 12:13. Нічия 15:15 стала логічним підсумком першої чверті. Через півтори хвилини від початку другої чверті після чотирьох хибних кидків Михайлюка Віталій Усенко змушений був брати тайм-аут. Хвилинна перерва більше пішла на користь суперникові – литовці організували ривок 7:0. У другій половині цієї чверті наші суперники реалізували всі три свої спроби з-за дуги й пішли на відпочинок з двозначною перевагою – 42:31. Під кінець третьої десятихвилинки завдяки влучності Зотова, Марченка, Берьозкіна та Павлова і після неспортивного на Михайлюку наша команда  підібралася до суперника на відстань у три пункти, а кидок Бєляускаса з сиреною встановив рахунок після трьох періодів – 58:53. На жаль, як не старалися хлопці Віталія Усенка, переламати хід гри на свою користь не змогли. А коли за три хвилини до сирени п’ятий фол отримав Дмитро Берьозкін, нашим стало значно важче в захисті. Збірна України поступилася команді Литви - 82:68 - і посіла десяте місце на чемпіонаті Європи в Києві.