Завершено другий день змагань на передсезонному турнірі у Львові

В місті Лева триває втягуючий передсезонний турнір за участі команд Суперліги, та одного новачка Вищої ліги. Впродовж трьох днів команди змагаються за коловою системою в місцевому ПС “Галичина”. Так, сьогодні вранці віце-чемпіони Суперліги БК “ІнтерХім” були сильнішими за новачка Вищої ліги  –  БК «НУБіП України», а в битві між командами із західного регіону - сильнішими виявилися рівнянки.

Читайте: Черкаські Мавпи напередодні Суперкубку презентували новий клубний стиль

Товариський турнір. Жінки

Львів. 22 вересня

БК “НУБіП-України” – БК “ІнтерХІм” – 66:87 (11:24, 16:12, 11:32, 28:19)

БК “Рівне” – СБК “Львів” – 60:52 ( 15:12, 12:17, 20:8, 13:15)

Першими на паркет ПС «Галичина» в суботу вранці вийшли новачки Вищої ліги – БК «НУБіП України» та віце-чемпіони минулорічної жіночої Суперліги – БК “ІнтерХім” з Одеси.

З самого початку гри команди обмінялися набраними балами, проте дуже швидко клас одеситок дався в знаки. Вже за стартові 5 хвилин матчу команда Ірини Щипакіної вела в рахунку з перевагою у 8 очок, а на першу перерву команди пішли за +13 для “ІнтерХіму”.

Друга десятихвилинка розпочалася з ривку наздоганяючої команди: гру на себе взяла капітан киянок – Назаревич, яка вдало реалізовувала кидки та скорочувала різницю. На велику ж перерву команди відправилися за рахунку 27:36.

В третій чверті ситуація на паркеті знову кардинально змінилася: цього разу ввімкнулися баскетболістки з Одеси, які виграли чверть +21 і остаточно зняли питання щодо переможця зустрічі. В час, що залишився команда “НУБіП-України” зуміла відквитати 9 балів, проте від розгромної поразки останніх це не вберегло.

66:87 – впевнена перемога срібних призерок Суперліги.

Найрезультативніші:

НБ: Назаревич – 23оч, 7пб; Янова – 13оч, 4пб; Коробейнікова – 7оч, 4рп.

ІХ: Глєбова – 16оч, 3пб; Мусієнко – 15оч, 5рп; Сафонова – 11оч, 6пб, 3рп.

В другій грі на паркеті зустрілися СБК “Львів” та БК “Рівне”.

Обидві команди обережно розпочали гру, приділяючи більше уваги захисним діям, ніж атаці. Як наслідок першу чверть команди провели досить рівно – 15:12 на користь гостей з Рівного. В наступній десятихвилинці краще себе проявити змогли вже гравчині з Львова, які швидко та вдало рухали м’яч, раз по раз завантажуючи під кільцем молоду гравчиню збірної України U-16 – Анастасію Ковтун, яка, до слова, показала потужний відсоток реалізації кидків з гри – 71% (5/7 кидків), та цим самим вивела в лідери вже свою команду.

Проте, вирішальною в матчі стала третя чверть. Команда Валерія Жартуна зуміла здійснити ривок наприкінці десятихвилинки зусиллями кращого атакуючого захисника минулого сезону - Вікторії Шматової, від якого оговтатися львів’янки вже не змогли. Тож БК «Рівне» здобув першу перемогу в новому сезоні – 60:52.

Рівне: Стаднік – 20оч, 3пб; Шматова – 19оч, 4пб, 4рп; Гаврильчик – 9оч, 10пб.

Львів: Дубас – 13оч, 4пб, 6пр; Ковтун – 13оч, 8пб; Краснікова – 9оч.

Розкад ігор 23 вересня:

10:00 - БК "НУБіП-України" - БК "Рівне"

12:00 - СБК "Львів" - БК "ІнтерХім"

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди