Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Зараз Михайлюк грає значно краще – тренер "Канзас Джейхоукс"

Зараз Михайлюк грає значно краще – тренер "Канзас Джейхоукс"

Тренери команди NCAA "Канзас Джейхоукс" відзначили суттєвий прогрес українського захисника Святослава Михайлюка в студентській лізі США.

Офіційний сайт команди подає враження головного тренера Білла Селфа та його асистента Куртіса Таунсенда в матеріалі про лідера молодіжної збірної України.


Куртіс Тайнсенд, асистент головного тренера "Канзас Джейхоукс":

Михайлюк добре адаптувався до життя в новій країні. Швидко познайомився з партнерами по команді. Виступи на останньому молодіжному чемпіонаті Європи за збірну України допомогли йому стати біль впевненим.
Коли він тільки приїхав сюди, не вражав атлетичними параметрами, однак одразу вразив здатністю до навчання новому. За час перебування в нашому клубі Святослав додав понад 10 кг ваги. Він додав не лише фізично, але й в майстерності. Зараз Михайлюк грає набагато краще, ніж раніше.
Його вважали гравцем другого плану, здатним лише закидати зі зручної позиції та він довів, що може атакувати з м'ячем та вириватися з-під опіки. Йому дуже допомагає досвід виступів у США, тому що тут йому доводиться боротися проти старших та більш атлетичних суперників.
Безумовно, кидок Михайлюка – його небезпечна зброя. Та він також став значно кращим у захисті та веденні м’яча.
Святослав приїхав сюди, аби пробитися в НБА. Там йому мало допоможе досвід виступів за збірну. У молодыжній збірній він лідер, а у нас може бути гравцем третього чи четвертого вибору. Так само буде й в НБА. Можливо, він буде першим на лаві запасних. Та йому значно допоможе саме набутий з нами досвід. 


Білл Селф, головний тренер "Канзас Джейхоукс":

Не думаю, що минулого сезону Михайлюк був готовий відігравати більшу роль в команді. Але зараз це так.

Святослав Михайлюк переїхав до США 2014 року. Це вже його третій сезон в NCAA. Наразі українець набирає по 10,6 очка в середньому за матч.