Запоріжці вирвали перемогу в драматичному поєдинку в Одесі

БІПА – Запоріжжя-ZOG – 71:85 2ОТ (17:18, 15:15, 19:12, 10:16, 14:20)

БІПА: Артамонов - 17 очок, 1 підбирання, 5 передач.
Запоріжжя-ZOG: Мальчевський - 16 очок, 5 підбирань; Кондраков - 16 очок, 1 підбирання.

Повна статистика матчу

Хід гри
З самого початку гри суперники показали готовність до безкомпромісної боротьби до останнього. Господарі намагалися захопити ініціативу. Волчанов першим влучанням зрівняв рахунок, Челован зі штрафних вивів вперед. Здавалося, після триочкового Артамонова одесити піймають кураж. Та гості не відставали. Дальні постріли Кондракова скоротили до мінімуму різницю. За таких гойдалок чверть закінчилася з мінімальною перевагою гостей.

До перерви хід боротьби не змінився. У другій чверті лише дві атаки збільшували різницю до трьох очок. Більшу частину ігрового часу рахунок балансував на межі рівності.

По перерві гра поновилася сплеском активності господарів. Спочатку Челован повернув одеситам мінімальну перевагу, а згодом Фандербурк збільшив її до вже традиційних трьох очок. Далі сценарій змінився. Штрафний від Челована та його ж влучання з гри вперше довели перевагу господарів до 6 очок. Гості кинулися відігруватися, скоротили відставання до двох очок. Та господарі вкрай вчасно реалізували дальній кидок – забив Сліпенчук. Наступне влучання Артамонова вперше довело перевагу до 7 очок. На заключну чверть у підсумку господарі мали 6 очок запасу.

Після обміну результативними атаками на початку четвертої 10-хвилинки суперники зосередилися на захисних діях. Кілька хвилин рахунок не змінювався. Поки не вибухнув двома триочковими Кондраков. Рахунок зрівнявся. Суперники одразу обмінялися результативними атаками, знову запустивши гойдалки, які стали особливо нервовими в кінці поєдинку. За дві хвилини до сирени рахунок був рівним – 59:59. Після тайм-аута запоріжців вони ж і порушили рівновагу. Носков продерся під кільце. Атаку в відповідь одесити так і не змогли реалізувати. Це змусило вже Вадима Пудзирея брати паузу. Артамонов за 28 секунд до сирени зумів ввірватися під кільце гостей та відновити рівновагу – 61:61. Тепер уже тайм-аут знову взяли запоріжці. Носков витримав паузу та спробував за кілька секунд самотужки вирішити долю поєдинку – не влучив. То ж поєдинок перейшов у овертайм.

Рівновагу зі штрафного порушив Липовцев. До цього Артамонов кілька разів безрезультатно атакував кільце гостей. Та з наступної спроби Артамонову пощастило. Згодом Жуковський еффектно влучив з дальньої відстані - +4 для господарів, а гості знову взяли паузу. Одесити з поновленням гри змарнували дві атаки, гості ж спочатку реалізували штрафні, а потім Мальчевський зрівняв рахунок – 66:66.  За 40 секунд одесити двічі атакували, вигравши підбирання. Челован додавав після дальньої спроби Фандербурка, але м’яч так і не влучив у кошик. Другий овертайм.

Одесити перестали кидати з-за дуги, намагаючись буквально занести м’яч до кошика. Та марнуючи раз по раз свої атаки, одесити лише полегшили завдання запоріжцям. Липовцев спочатку штрафним, а згодом триочковим вивів гостей вперед. Носков довів перевагу до шести очок. Попри відчайдушні зусилля господарів та триочковий Фандербурка загальна різниця залишилася незмінною.

Гравець матчу
Липовцев став максимально корисним для гостей у овертаймі. Не в останню чергу його зусилля допомогли запоріжцям вирвати перемогу.

Наступні матчі
Одесити наступний поєдинок зіграють 5 березня вдома проти Дніпра. Запоріжці того ж дня гратимуть в Южному.

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.