Запоріжці вирвали перемогу в драматичному поєдинку в Одесі

БІПА – Запоріжжя-ZOG – 71:85 2ОТ (17:18, 15:15, 19:12, 10:16, 14:20)

БІПА: Артамонов - 17 очок, 1 підбирання, 5 передач.
Запоріжжя-ZOG: Мальчевський - 16 очок, 5 підбирань; Кондраков - 16 очок, 1 підбирання.

Повна статистика матчу

Хід гри
З самого початку гри суперники показали готовність до безкомпромісної боротьби до останнього. Господарі намагалися захопити ініціативу. Волчанов першим влучанням зрівняв рахунок, Челован зі штрафних вивів вперед. Здавалося, після триочкового Артамонова одесити піймають кураж. Та гості не відставали. Дальні постріли Кондракова скоротили до мінімуму різницю. За таких гойдалок чверть закінчилася з мінімальною перевагою гостей.

До перерви хід боротьби не змінився. У другій чверті лише дві атаки збільшували різницю до трьох очок. Більшу частину ігрового часу рахунок балансував на межі рівності.

По перерві гра поновилася сплеском активності господарів. Спочатку Челован повернув одеситам мінімальну перевагу, а згодом Фандербурк збільшив її до вже традиційних трьох очок. Далі сценарій змінився. Штрафний від Челована та його ж влучання з гри вперше довели перевагу господарів до 6 очок. Гості кинулися відігруватися, скоротили відставання до двох очок. Та господарі вкрай вчасно реалізували дальній кидок – забив Сліпенчук. Наступне влучання Артамонова вперше довело перевагу до 7 очок. На заключну чверть у підсумку господарі мали 6 очок запасу.

Після обміну результативними атаками на початку четвертої 10-хвилинки суперники зосередилися на захисних діях. Кілька хвилин рахунок не змінювався. Поки не вибухнув двома триочковими Кондраков. Рахунок зрівнявся. Суперники одразу обмінялися результативними атаками, знову запустивши гойдалки, які стали особливо нервовими в кінці поєдинку. За дві хвилини до сирени рахунок був рівним – 59:59. Після тайм-аута запоріжців вони ж і порушили рівновагу. Носков продерся під кільце. Атаку в відповідь одесити так і не змогли реалізувати. Це змусило вже Вадима Пудзирея брати паузу. Артамонов за 28 секунд до сирени зумів ввірватися під кільце гостей та відновити рівновагу – 61:61. Тепер уже тайм-аут знову взяли запоріжці. Носков витримав паузу та спробував за кілька секунд самотужки вирішити долю поєдинку – не влучив. То ж поєдинок перейшов у овертайм.

Рівновагу зі штрафного порушив Липовцев. До цього Артамонов кілька разів безрезультатно атакував кільце гостей. Та з наступної спроби Артамонову пощастило. Згодом Жуковський еффектно влучив з дальньої відстані - +4 для господарів, а гості знову взяли паузу. Одесити з поновленням гри змарнували дві атаки, гості ж спочатку реалізували штрафні, а потім Мальчевський зрівняв рахунок – 66:66.  За 40 секунд одесити двічі атакували, вигравши підбирання. Челован додавав після дальньої спроби Фандербурка, але м’яч так і не влучив у кошик. Другий овертайм.

Одесити перестали кидати з-за дуги, намагаючись буквально занести м’яч до кошика. Та марнуючи раз по раз свої атаки, одесити лише полегшили завдання запоріжцям. Липовцев спочатку штрафним, а згодом триочковим вивів гостей вперед. Носков довів перевагу до шести очок. Попри відчайдушні зусилля господарів та триочковий Фандербурка загальна різниця залишилася незмінною.

Гравець матчу
Липовцев став максимально корисним для гостей у овертаймі. Не в останню чергу його зусилля допомогли запоріжцям вирвати перемогу.

Наступні матчі
Одесити наступний поєдинок зіграють 5 березня вдома проти Дніпра. Запоріжці того ж дня гратимуть в Южному.

Надія Болдирєва: баскетбол став для мене святом душі Надія Болдирєва: баскетбол став для мене святом душі
Ці вболівальники, напевно, найвідданіші в нашому баскетболі. Без них не проходить жоден поєдинок у столичному Палаці спорту
Баскетболісти Запоріжжя-ZOG випробували новий стадіон: фото Баскетболісти Запоріжжя-ZOG випробували новий стадіон: фото
Професіональні баскетболісти готуються на оновленому шкільному стадіоні
Дніпро знову впевнено переміг Хімік Дніпро знову впевнено переміг Хімік
Команда Дениса Журавльова лідирувала по ходу усього матчу
Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада
Команда Віталія Степановського спробує взяти реванш за поразку тижневої давнини
У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди
Президент миколаївського клубу Микола Бобров прокоментував призначення нового тренера команди
Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня
Подвійна виїзна перемог Дніпра розділила тренерів Суперілги Парі-Матч на 2 майже рівні частини
Чотири гравці чемпіона України поновили тренування Чотири гравці чемпіона України поновили тренування
Чотири гравці Будівельника відновилися після травм
Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото
Будівельник запросив на останній матч чемпіонату України дітей захисників країни
У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера
Миколаїв-ЦОП отримав нового головного тренера
Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України
Після БІПИ команда Дениса Журавльова впевнено обіграла Хімік
Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG
Кадрові проблеми не завадили киянам зібрати максимум за підсумками домашнього туру
Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль
Команда Максима Міхельсона у важкому матчі взяла реванш за поразку в першому колі від «Миколаєва».
Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні
Харків’яни на своєму паркеті перемогли одеську БІПУ
Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю
В рідних стінах команда Максима Міхельсона буквально не помітила на паркеті гостей із Запоріжжя. Гравці з Черкас не віддали супернику жодної чверті та святкували надвпевнену перемогу.
Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв
Кияни на останніх секундах дотисли «корабелів» на домашньому майданчику
Дніпро впевнено переміг у Одесі Дніпро впевнено переміг у Одесі
Команда Дениса Журавльова на початку зустрічі нокаутувала одеситів
Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд
Американський легіонер одеситів поділився враженнями від початку сезону в українській Суперлізі Парі-Матч