Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
За результатом – у трьох напрямках

За результатом – у трьох напрямках

13 липня – день, коли три юнацькі чоловічі збірні України попрямували на міжнародні змагання різного ступеня відповідальності. Молодіжна збірна U-20 прибула на Крит для участі у Чемпіонаті Європи (Дивізіон А). Юніорська U-18 і кадетська U-16 ще тільки невпинно наближаються до головних стартів сезону, а тому беруть участь у міжнародних турнірах. Для юніорів Олександра Ворони це останній турнір, для кадетів Андрія Подковирова на шляху до чемпіонату Європи окрім матчів у Болгарії найближчого вікенду заплановані ще спаринги в Угорщині та Сербії.

Склад кадетської збірної України U-16 на турнір у Болгарії (м. Грабово)


1. Жаріков Ілля – перший тренер Родіонов Дмитро Сергійович; СДЮСШОР-5, ДВУФК, ДНІПРО
2. Чернега Данііл -  перший тренер Чучка Наталія Петрівна; СДЮСШОР-5, ДВУФК, ДНІПРО
3.  Мельник Сергій – перший тренер Маренич Сергій Миколайович; ДЮСШ-7 Рекорд, Харків
4.  Константиновский Нікіта – перший тренер Денник Андрій Станіславович; СДЮСШОР Авангард Київ
5. Сергеєв Ігор  – перший тренер Бугаєвський Владіслав Вікторович; СДЮСШОР 2 Полтава
6. Пошабля Андрій – перший тренер Джимішилешвілі Лєван Іонович; СДЮСШОР Авангард Київ
7.  Коцюра Георгій – перший тренер Овсянніков Ігор Іванович; СДЮСШОР-5, ДВУФК, ДНІПРО
8. Роздобудько Микита - перший тренер Промисловський Михайло Борисович; СДЮСШОР-5, ДВУФК, ДНІПРО
9. Радченко Владислав – перший тренер Чучка Наталія Петрівна; СДЮСШОР-5, ДВУФК, ДНІПРО
10. Сидорук Олександр – перший тренер Здирка Олена Едуардівна, МСДЮСШОР-ВІННИЦЯ
11. Заяць Ілля – перший тренер Здирка Олена Едуардівна, МСДЮСШОР-ВІННИЦЯ
12.  Ковляр Олександр – перший тренер Понько Володимир Іванович, БК Хімік

Головний тренер – Андрій Подковиров

Розклад ігор

13липня
Україна – Болгарія

14 липня
Україна – БК Грабово

15 липня
Україна – Чехія

Склад юніорської збірної України U-18 на турнір в Іспанії (м. Альбасете)

1. Олександр Коваль (Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР-5, перший тренер Ігор Овсянников),
2. Денис Клевзунік (Хімік-2, перший тренер Володимир Машира),
3. Сергій Скіра (Хімік-2, перший тренер Леонід Милосердний),
4. Денис Бачурін (Черкаські Мавпи, перший тренер  Валентин Д'ячук)
5. Андрій Грицак ( Естудіантес, Іспанія)
6. Ерік Нвагбара (США, перший тренер Людмила Покровенко)
7. Юссуф Санон (Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР-5, перший тренер Ірина Наседкіна)
8. Кім Моїсей (Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР-5, перший тренер Михайло Промисловський)
9. Андрій Войналович (Хімік-2, перший тренер Леся Полуяхтова)
10. Іван Чмиренко (США, перший тренер Ірина Наседкіна)
11. Антон Логінов (США, перший тренер Сергій Маренич)
12. Микита Нещерет (Кремінь-КДЮСШ-2-Педколедж, перший тренер Євген Телегін)

13. Максим Дейна (Волиньбаскет, перший тренер Олександр Вяткін).

Головний тренер - Олександр Ворона

Розклад ігор

14 липня
Україна – Німеччина

15 липня
Іспанія – Україна

16 липня
Росія – Україна.