Юнацький турнір у Кривому Розі: на кону смаколики!

З 15 по 17 грудня 2017 року в ДЮСШ №5 м. Кривого Рогу пройшли змагання з баскетболу серед юнаків 2006 р. н. та молодше на призи баскетбольного клубу ветеранів "Юність". У традиційному турнірі взяли участь 6 команд: м. Фастів, м. Київ ( ДЮСШ-12-5Т.Е.А.М.), м .Бар, м. Краматорськ, м. Нікополь, м. Кривий Ріг (ДЮСШ№5). Команди змагались в конкурсах різноманітних кидків,переможці були нагороджені смаколиками.

ІІІ місце у традиційному турнірі посіла команда з м.Нікополь,ІІ-м виявився Краматорськ, І місце виборола команда м. Київ( ДЮСШ-12-5Т.Е.А.М.). Найкращими гравцями турніру стали: Ворона Єгор (м.Фастів), Кобилінський Микита (м. Київ), Греськів Ярослав (м. Бар), Щербань Сергій (м. Краматорськ), Третяк Олександр (м. Нікополь), Лялько Ростислав ( м. Кривий Ріг).

Переможці змагань нагороджені медалями,грамотами,кращі гравці турніру  цінними подарунками,всі учасники змагань солодощами.

На Луганщині відбувся ХХ Кубок пам’яті воїнів-інтернаціоналістів
Регіони 20.02.2018
Майже сто учасників зібрав турнір пам’яті воїнів-інтернаціоналістів у Старобільську
Меморіал Медведєва: титул розіграли в овертаймі
Регіони 15.02.2018
Ветеранський Кубок пам’яті Медведєва розширює географію учасників
Європейська юнацька баскетбольна ліга: київська Тейваз-Багіра в Остраві без поразок
Регіони 01.02.2018
У Миколаєві відбувся семінар-практикум з баскетболу 3х3 для вчителів фізичної культури
Валерій Виноградов: не слід очікувати миттєвого результату
Регіони 29.01.2018
Родзинкою теоретичної частини ліцензійних тренерських курсів на здобуття категорії PRO стали лекції професора Виноградова
Олексій Щепкін: зону на Матчі зірок не зрозумію
Регіони 25.01.2018
Учасник Матчу зірок Олексій Щепкін очікує від події у Миколаєві виключно святкових емоцій
ВЮБЛ (дівчата-2003): збірна Києва поза конкуренцією
Регіони 24.01.2018
У Києві відбувся четвертий тур чемпіонату ВЮБЛ серед команд дівчат 2003 року народження
Микола Бобров: на Матчі зірок вболіватиму за збірну Півдня
Президент МБК Миколаїв розповів, як готується місто корабелів до Матчу зірок Суперліги Парі-Матч
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): полтавський початок другого етапу
Регіони 23.01.2018
У Полтаві матчі першого туру другого етапу провели команди з «Причорномор'я» і "Наддніпрянщини"
Ветерани у Мукачево: різдв'яний турнір чотирьох країн