Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Як в Одесі подбали про масовий баскетбол

Як в Одесі подбали про масовий баскетбол

Як підняти масовість баскетболу на ще більш високий рівень? Не в останню чергу завдяки збільшенню обізнаних у правилах вчителів і тренерів загальноосвітніх шкіл - усіх тих, хто становить підніжжя баскетбольної піраміди в Україні. В Одесі про це вже встигли подбати у Новому році!

Семінар з правил баскетболу для вчителів та тренерів загальноосвітніх шкіл міста Одеси пройшов  у СДЮСШОР імені Бориса ЛІтвака 10-го січня. Організаторами цього навчального заходу, який проходив під егідою федерації баскетболу України, виступили  одеські обласна та міська федерації баскетболу у співпраці з управлінням з фізичної культури та спорту Одеської міської ради. Участь у семінарі взяли більше п’ятдесяти тренерів з учбових закладів та дитячо-юнацьких баскетбольних клубів Одеси. З доповідями по різних аспектах правил баскетболу перед учасниками семінару виступили голова суддівської колегії одеської обласної федерації баскетболу – Оксана Ягодзинська, голова тренерської ради ООФБ – Віталій Усенко, арбітр FIBA – Володимир Пєд’єв, суддя ФБУ – Антон Кітаєв та виконавчий директор Одеської міської федерації баскетболу Сергій Стразов.

У ході роботи семінару висвітлювались питання з організації та проведення матчів з баскетболу, розбирались робота суддів та тренерів підчас гри, обговорювались нововведення у баскетбольних правилах. Відповідаючи на питання учасників семінару його організатори розбирали особливо складні для починаючих тренерів нюанси суддівства, та за допомогою наглядних демонстрацій пояснювали різні заплутані ігрові моменти. Досвідчені баскетбольні фахівці надали своїм починаючим колегам низку порад по підготовці тренера до гри, та поділились власними баскетбольними секретами. На завершення роботи семінару його учасники були стисло ознайомлені з особливостями правил некласичних різновидів баскетболу – "3х3", "2х2" та "1х1".

Усі учасники семінару плідно попрацювали, та винесли для себе чимало корисної інформації. Залишається додати, що Одеські обласна та міська федерації баскетболу планують зробити подібні навчальні заходи традиційними, та у майбутньому на кожному з них приділяти більше уваги окремим розділам тренерської та суддівської роботи.