Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
 Як може виглядати Суперліга у новому сезоні. Інфографіка

Як може виглядати Суперліга у новому сезоні. Інфографіка

0

    Чоловіча Суперліга Парі-Матч у новому сезоні може збільшити свою кількість до 10 клубів. Про це на учорашньому засіданні представників клубів заявив президент Федерації баскетболу України – Михайло Бродський. Лігу можуть поповнити відразу три клуби вищої ліги. Своє бажання виступати у Суперлізі в новому сезоні висловили два фіналісти цьогорічної другою  – “Динамо-Одеса” та “Говерла”, також бачить себе у Суперлізі “Київ-Баскет”, який за сезон свого існування встиг вибудувати піраміду від дитячого баскетболу до професійного клубу.  

  За словами дирекції “Київ-Баскета” свої матчі клуб буде проводити у СК “Меридіані” та столичному Палаці Спорту. Щодо “Говерли”, то своє бажання повернутися до еліти українського баскетболу на зібранні президентів заявив директор – Андрій Дроздов.

  В свою чергу президент “Динамо-Одеса” – Сергій Тимусяк заявив, що його клуб готовий скористатися отриманим за регламентом правом і як перемощець Вищої ліги піднятися у Суперлігу. Водночас функціонер заявив, що в еліті “Динамо-Одеса” може замінити “БІПУ”, яку Тимусяк цього сезону теж підтримував.

 Відзначимо, що інфографіка учасників Суперліги Парі-Матч, яка ілюстрована вище не є остаточною. До 1-го липня клуби мають подати до ФБУ свої офіційні заявки на участь у чемпіонату, а вже після цього директорат чемпіонату назве склад учасників сезону 2017-2018.

Estafeta