ВЮБЛ (юнаки-2002): чемпіонський титул розіграють Хімік і СДЮСШОР ім. Літвака

11 травня відбулися матчі другого ігрового дня фінального туру чемпіонату ВЮБЛ серед команд юнаків 2002-го року народження.

Ті з команд, хто зазнав поразки у перший ігровий день, з’ясовували між собою – хто боротиметься за 5-6, а хто за 7-8 місця. ДЮСШ-12-БАМГ переконливо обіграв Черкаські МАВПИ-КДЮСШ-1 83:55, відтак, він побореться за 5 місце з ОБШ ім. Бєлостєнного. Одесити після несподіваної поразки від Хижаків змогли зібратися і обіграли КСЛІ-Київбаскет 67:54. Таким чином за сьоме місце зійдуться КСЛІ-Київбаскет і Черкаські Мавпи-КДЮСШ-1.

Перший фіналіст визначився у парі Хімік – Тейваз-ДЮСШ-12. У южненців має право грати Олександр Ковляр, а він вже став чемпіоном ВЮБЛ-2001, принагідно здобувши титул MVP. Окрім нього напрочуд ефективно грають Суровикін і Чухно. Хімік добре провів другу чверть і зміг піти на перерву з перевагою у 17 очок. Як не старався Тейваз, але зусиль одного Горобченка йому явно не вистачало, аби ліквідувати відставання. У підсумку 67:80 – Хімік у фіналі, а Тейваз побореться за бронзу.

Іншим фіналістом став СДЮСШОР ім. Літвака. Одесити скористалися перевагою рідних стін, здолавши київських «хижаків». Вони добре розпочали матч. За дві хвилини до кінця чверті Мустяца зафіксував 10-очкову перевагу – 20:10. У другій чверті господарі також переважали суперника, закинувши йому м’ячів на 31 очко. На перерву команди пішли за переваги одеситів 53:40. У третій чверті далася взнаки краща функціональна готовність СДЮСШОР ім. Літвака. Її вони закінчили 26:10. 29 очок переваги – забагато, аби їх відіграти протягом 10 хвилин. Тим більше у суперника, який контролює гру. А одесити і не думали зупинятися. Їх зупинила тільки фінальна сирена за рахунку 94:68.

ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в чотирьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження: в Чернівцях визначились перші учасники третього туру
Команди СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. та ЧОДЮСШ-Академія ЧЕ Баскет продовжують боротьбу за медалі
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: визначились останні учасники третього туру
В столичному Авангарді пройшов ігровий тур в групі 5.
Результативні юнаки в чемпіонаті ВЮБЛ: 12-річний Фролов набрав 47 очок, 11-річний Оксаніченко вдруге відзначився 50 очками
Другий тур чемпіонату України серед юнаків 2012 року народження відзначився крутими показниками
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року народження: відбулись матчі другого туру
Визначилась вісімка команд, які продовжать боротьбу за медалі
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 8-12 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категоріях 2007 та 2012 років року, а у дівчат пройдуть ігри в категорії 2010 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: Акули з першого місця групи вийшли до третього туру
У Києві визначились перші два учасника третього туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КДЮСШ-Комети (Світловодськ)
Відео02.03.2024
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – Схід Лозова
Відео01.03.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КІВС СБК Львів
Відео29.02.2024
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 29 лютого – 3 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категорії 2007 року, а у дівчат пройдуть дві гри в категорії 2007-08 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі першого туру пройшли в п'яти містах
Зіграні останні матчі першого туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого
В трьох вікових групах буде дограно перший тур другого етапу
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: чергові матчі першого туру пройшли у Дніпрі та Кам'янці-Подільському