Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Володимир Холопов: ключовим буде перший матч кваліфікації у гостях з Нідерландами

Володимир Холопов: ключовим буде перший матч кваліфікації у гостях з Нідерландами

Головний тренер національної жіночої збірної України Володимир Холопов прокоментував результати жеребкування відбірного турніру чемпіонату Європи – 2019. Збірна України потрапила до групи F разом з командами Іспанії, Нідерландів та Болгарії.

- Зі збірною Іспанії ми зустрічалися на чемпіонаті Європи, усі знають, що вони здобули титул чемпіонок Європи. Нам, здається, щастить на чемпіонок Європи у кваліфікації, завжди разом з ними у групі граємо.

- Це гарний знак.
- Дай Боже, щоб це було гарним знаком. Що стосується збірних Нідерландів і Болгарії, я впевнений – ці команди нам по силах, ми можемо з ними боротися. У будь-якому випадку зробимо усе можливе, щоб вийти з групи. Це абсолютно однозначно.

- Головне, щоб у вашому розпорядженні були усі найсильніші.
- Безумовно. Кадрове питання завжди є головним. Важливо, щоб у нас був найсильніший склад, щоб усі були здорові і прибули до табору збірної.

- Якщо Іспанія – беззаперечний фаворит, то Нідерланди і Болгарія перебувають в одній "ваговій категорії"?
- Обидві ці команди сильні. Тільки но ти подумав, що ти сильніший за когось, ти можеш бути покараний за це. Це стосується і спорту і життя. До будь-якого суперника треба ставитися з повагою і готуватися максимально для досягнення результату. Я вам на прикладі чемпіонату Європи можу сказати: ми грали перед чемпіонатом зі збірною Греції (посіла на ЄвроБаскеті 4 місце – ред.) на турнірі. Я знаю силу цієї команди. І розумію, що з третього і до останнього місця усі команди приблизно рівні. І тільки збіг обставин, краща налаштованість, травми могли вплинути на результати. На мій погляд від бронзової призерки Бельгії і до останнього місця усі були приблизно одного рівня, з однаковими шансами опинитися нагорі. Те саме стосується і команди Нідерландів, і Болгарії. Будь-яка команда завжди здатна піднести сюрприз. Щойно ти подумаєш, що ти сильніший за неї.

- Ви починаєте відбірний турнір матчем зі збірною Нідерландів 11 листопада на виїзді. Такий початок сприятливий?
- Можу стверджувати, що це практично буде ключова гра для нас у відборі. Це дуже міцна команда – я бачив її у відбірних іграх, коли ми готувалися до ЄвроБаскету, знаю силу цієї команди, гравців. Можу засвідчити – це дуже добра команда, яка могла б бути представленою у фінальній стадії чемпіонату Європи, як і усі інші команди.

- Чи будете Ви звертатися по консультації до фахівця з болгарського баскетболу Ольги Дубровіної?
- Навіщо мені фахівець з болгарського баскетболу, коли я маю помічників, які так само, як і я, ретельно відслідковують, аналізують, вивчають команду. Завжди треба покладатися на свою думку, на свої очі. Гравець може оцінити команду з позиції гравця, а тренер – з позиції тренера. І не завжди це співпадає. Я завжди орієнтуюся на те, що бачу своїми очима.