Визначилися переможці III туру Lavina Суперліги 3х3

0

У черкаському Палаці спорту Будівельник упродовж 20-21 лютого пройшли матчі III туру Lavina Суперліги 3х3.

8 команд отримали путівки в груповий турнір змагань напряму як найсильніші за результатами ігор 2-го туру. Ще 6 колективів вибороли право змагатися в групах завдяки перемогам в перший день.

У підсумку 14 учасників були розділені на 4 групи: дві – по 3 учасники і дві – по 4. Групу «А» сформували «Динамо» Одеса, БК «Коростень» та ДОС ДЮСШ; до тріо «В» увійшли «Nicolaev», «Вears» і «Київ баскет»; квартет «С» - «Черкаські Мавпи-2», ДОС ДЮСШ-2, БК ЕС, «Ukrdealing», група «D» «Черкаські Мавпи», «Політехнік», ДОС ДЮШС 3 і «Краматорськ».

У середу, 21 лютого, відбулися поєдинки у всіх чотирьох групах. Путівки в чвертьфінал з групи «А» вибороли «Динамо» та «Коростень», з групи «В» - «Nicolaev» і «Вears». Найсильнішими в групі «С» виявилися хлопці із другої команди «Мавп», які виграли всі 3 поєдинки, друга путівка в плей-оф дісталася ДОС ДЮСШ-2. Всі матчі в групі «D» також виграли черкащани: цього разу перша команда «Мавп». З другої сходинки боротьбу продовжив «Політехнік».

У чвертьфіналах «Динамо» розгромило «Політехнік» 21-9, «Миколаїв» розібрався з ДОС ДЮСШ-2 22-10. «Черкаські Мавпи» були сильнішими за «Коростень» 21-15, а друга команда «Мавп» в напруженій боротьбі поступилися столичним «Вears».

У першому півфіналу одеське «Динамо» переконливо розібралося із «Вears»: 22-12. Найрезультативнішими стали Скрипець у складі переможців та Матвієнко в складі «ведмедів». У них по 11 балів.

У другому матчі боротьби не вийшло. Хоч миколаївцям вдалося відкрити рахунок стараннями Іванова, надалі в грі лідирували «Мавпи». Спочатку господарі укріпили свою перевагу в першу чергу стараннями Липовцева, а надалі впевнено дотисли свого суперника 21-11. Найбільший внесок в успіх господарів зробив Дмитро Липовцев  -12 очок, 5очок у Микити Руслова, 3 у Івана Ткаченка.

«Бронза» за підсумками третього туру їде в Миколаїв. Миколаївці не залишили шансів опонентам з Києва 22-5. 10 очок переможцям приніс Шепіль.

У головному матчі дня на паркеті зійшлися команди з Черкас та Одеси. Фінальний поєдинок по рівню боротьби повністю відповідав своєму статусу. Протягом левової частки гри лідирували одесити, які вигравали з різницею в 1-4 очка. Вперше зрівняв рахунок Ткаченко за 4 хвилини до кінця. Проте «Динамо» знову почало нарощувати перевагу. «Мавпи» ще двічі наздоганяли суперника: 14-14 та 16-16. За 23 секунди до кінця вирішальним, як виявилося, данком крапку поставив Іван Ткаченко: 17-16, - перемога за «Мавпами».

Як і у півфіналі – найрезультативнішим був Дмитро Липовцев – 9 очок, 5 у Ткаченка, 3 у Руслова.

«Групу пройшли легко, а в плей-офф уже довелося серйозно боротися із хлопцями. У стрітболі все залежить від досвіду: тут нема ніяких карколомних комбінацій, все вирішують саме досвід та удача», - пояснює після гри лідер «Мавп» Липовцев.

Третій тур – останній в турнірі. Опісля за результатами турів буде складено рейтинг із 16 команд, що на фінальному етапі розіграють титул чемпіона України.

Збірна України програла в бронзовому матчі Олімпіади
Наші хлопці поступилися в боротьбі за третє місце Олімпійського турніру з баскетболу 3х3
Юнацька Олімпіада: трансляція вирішальних матчів з баскетболу 3х3
На Юнацькій Олімпіаді в Аргентині фінішують змагання з баскетболу 3х3
Сергеєв: треба забути гру з Італією – попереду медальні матчі
Центровий збірної України – про вихід у півфінал ЮОІ
Збірна України 3х3 зіграє проти господарів у півфіналі Олімпіади
Наша чоловіча збірна U-18 пробилася в півфінал Олімпійського турніру з баскетболу 3х3
Збірна України 3х3 ефектно вийшла в півфінал Олімпіади
Чоловіча команда U-18 з баскетболу 3х3 перемогла в чвертьфіналі Олімпійського турніру
Збірна України не змогла здолати американський бар’єр
У матчі за перше місце у групі В на Юнацькій Олімпіаді наша збірна поступилася американкам
Збірні України U-18 продовжать виступи на Олімпіаді
Наші команди з баскетболу 3х3 зіграють заключні матчі в групах на Юнацькій Олімпіаді
Юрій Кондраков: досвід баскетболу 3х3 допомагає набувати більше впевненості
Гравець БК Запоріжжя поділився враженнями від виступу на чемпіонаті світу U-23 з баскетболу 3х3
Вікторія Кондусь: запорука успіху - дружній колектив
MVP Чемпіонату світу з баскетболу 3х3 готова до старту у жіночій Суперлізі
Бронзові призерки молодіжного чемпіонату світу повернулися на батьківщину
З Китаю до України прибули команди хлопців і дівчат, які представляли нашу країну на чемпіонаті світу для гравців віком до 23 років
Чемпіонат світу 3х3 (U-23): підсумки для топ-5 світового рейтингу