Друга збірна України успішно стартувала на баскетбольному турнірі Універсіади. Розгромну перемогу проти Китаю прокоментував тренер українців Віталій Степановський.
- Як вдалося досягти такої великої переваги над китайцями?
- Cьогодні у нас був хороший командний баскетбол, хлопці виходили на гру із правильним настроєм, добре вмотивованими. Звідси і результат.
- З тим рівнем гри, який був сьогодні, на що можна розраховувати на Універсіаді (вихід з групи, чи потрапляння у півфінал)?
- Забігати наперед, ми не поспішаємо, це лише початок змагань, у нашій ситуації слід рухатися від гри до гри, а там побачимо, у нас попереду ігри зі Сполученими Штатами і Фінляндією.
- Як готуєтеся до нступного суперника чи є у хлопців мандраж перед американцями?
- Підготовка до американців, як і до будь-якого іншого суперника. Детальний скаутінґ індивидуальний і командний. Додам, що у них сьогодні у вечорі грають із фінами, так що у нас з’явиться додаткова інформація. Можу вас запевнити, що збірна Фінляндії також дуже сильна команда. Мандраж і хвилювання звісно є і перед кожним матчем, від суперника це не залежить, але після спірного кидка усе проходить і починається гра.