Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 14 очок Ягупової в Іспанії, 18 у Путри в Великобританії

Капітан жіночої збірної України Аліна Ягупова допомогла Валенсії обіграти Араскі 91:79 в матчі регулярного чемпіонату Іспанії серед жінок. Ягупова за 23 хвилин на майданчику набрала 14 очок (4/8 двоочкові, 2/7 триочкові), зробила 4 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті.

Ольга Яцковець стала найрезультативнішою в півфінальному матчі плей-оф чемпіонату Словаччини, в якому її Ружомберок обіграв Славію Банську Бистрицю 69:59 і зрівняв рахунок в серії 1:1. Яцковець за 31 хвилину оформила дабл-дабл з 29 очок (8/11 двоочкові, 1/5 триочкові, 10/12 штрафні) та 10 підбирань, додавши 1 передачу, 1 блок при 4 фолах та 4 втратах.

Українці за кордоном: Лень та Михайлюк зіграли між собою в НБА, Петров набрав 8 очок в Чорногорії

В чемпіонаті Великобританії Каледонія Гладіаторс здобула виїзну перемогу над Кардіфф Мет Арчерс 85:66. Євгенія Путра за 21 хвилину набрала 18 очок (8/12 двоочкові, 2/5 штрафні), зробила 9 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот при 4 втратах.

Градец-Кралове програв півфінальну серію чемпіонату Чехії команді Євроліги УСК Празі 0:3, поступившись в третьому матчі 64:106. Тетяна Гаврильчик зіграла 18 хвилин, набрала 8 очок (4/10 двоочкові), зробила 4 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення при 4 фолах та 2 втратах. Тепер Градец-Кралове зіграє за бронзу чемпіонату Чехії.

В чемпіонаті Чехії аутсайдер Нови Загреб програв Пламен Пожега 63:76. Вероніка Космач за 31 хвилину набрала 16 очок (5/10 двоочкові, 2/6 триочкові), зробила 4 підбирання, 4 передачі, 2 перехоплення при 5 втратах. У Олени Бойко за 35 хвилин 15 очок (2/4 двоочкові, 3/6 триочкові, 2/2 штрафні), 5 підбирань при 8 втратах та 2 фолах.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії