Українці за кордоном: перемоги Липового та Гладиря, потужний дабл-дабл Агафонова

Захисник національної збірної України Олександр Липовий допоміг Промітеасу оформити виїзну перемогу в матчі чемпіонату Греції проти Перістері – 86:79.

Вийшовши з лави, українець відіграв 19 хвилин, набрав 16 очок (2/2 двоочкових, 4/6 триочкових), зробив 2 підбирання (1 в нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +14). Команда українця після цієї перемоги піднялася на 5 місце в турнірній таблиці з 10 перемогами у 15 матчах.

Читайте: «У нас календар, як у клубів НБА». Непростий і дуже важливий сезон Іссуфа Санона в Олімпії

Ще один український захисник Сергій Гладир також виграв свій матч в чемпіонаті Франції. Його Монако в рамках 18 туру вдома переміг Гравелін (94:74), а Гладир, вийшовши з лави, відіграв 18 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 3 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах  (РЕ +8). Монако виграв 9-й матч у сезони і піднявся на 11 місце в турнірній таблиці.

Форвард збірної України та іспанського Гіпускоа В’ячеслав Бобров, вийшовши з лави, відіграв 25 хвилин у домашній грі проти Сарагоси, яку його команда програла з рахунком 73:78.

Українець набрав 8 очок (4/5 двоочкових, 0/2 триочкових, 0/1 штрафних), зробив 8 підбирань (2 у нападі) та 1 передачу при 3 фолах (РЕ +11).

Фуенлабрада капітана збірної України В’ячеслава Кравцова на виїзді поступилась мадридському Реалу (79:89). Наш бігмен відіграв з лави лише 8 хвилин, набрав 2 очка (1/4 двоочкових, 0/1 триочкових) та зробив 1 підбирання при 2 втратах та 1 фолі (РЕ -3).

Ще один бігмен української збірної Володимир Герун на матч проти Манреси вийшов у старті, але його Бреоган зазнав домашньої поразки – 71:80. За 25 хвилин на майданчику українець набрав 13 очок (6/12 двоочкових, 1/5 штрафних) та зробив 3 підбирання (2 у нападі) при 3 фолах та 2 втратах (РЕ +5).

Центровий Барселони Артем Пустовий у матчі проти Унікахи участі не брав, а його команда перемогла з рахунком 94:83.

Саме Барса продовжує очолювати турнірну таблицю Ліги АСВ з 16 перемогами у 18 матчах, Бреоган йде 13-м з 6 перемогами та 11 поразками, Фуенлабрада посідає 16 позицію з 6 перемогами при 12 поразках, а Гіпускока посідає останнє місце, вигравши лише 3 матчі.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов відіграв 7 хвилин в матчі Ліги ВТБ, в якому його Єнісєй на виїзді переміг польску Зелену Гуру (83:72). Українець набрав 3 очка (1/2 триочкових), зробив 2 підбирання та 1 передачу (РЕ +5). Команда україця посідає 10 місце з 6 перемогами у 15 матчах.

Дабл-дабл минулого тижня в активі українського бігмена угорського ЗТЄ Андрія Агафонова. Наш легіонер за 37 хвилини на майданчику в матчі проти Седеака набрав 26 очок (8/11 двоочкових, 0/1 триочкових, 10/10 штрафних), зробив 11 підбирань (4 у нападі), 3 блок-шота та 1 перехоплення при 4 фолах та 2 втратах (РЕ +31). Команда Агафонова посідає 5 місце в таблиці з 10 перемогами у 17 матчах.

Форвард румунського Пітешті Максим Корнієнко не врятував свою команду від виїзної поразки в матчі проти Сібіу (86:104). За 25 хвилин на майданчику українець набрав 9 очок (3/6 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/6 штрафних), зібрав 2 підбирання та зробив 2 передачі при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +4). Команда українця посідає 6 місце з 7 перемогами у 16 матчах.

Форвард польської Сталі Віталій Коваленко, вийшовши з лави, відіграв 12 хвилин в домашньому матчі проти Легії (84:62). Українець набрав 5 очок (1/1 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 2 підбирання та 1 блок-шот при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +2). Сталь українця посідає 5 місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі з 12 перемогами у 17 матчах.

Іссуф Санон участі в матчі Олімпії в чемпіонаті Словенії не брав, а Богдан Близнюк свій матч в ізраїльскій першості проведе сьогодні, 28 січня.