Українці за кордоном: Кравцов і Санон програли свої матчі у плей-оф

Центровий і капітан збірної України В’ячеслав Кравцов зазнав поразки у першому матчі чвертьфіналу плей-оф чемпіонату Туреччини, в якому його Ешкішехір на виїзді поступився Тофашу (58:85).

Наш бігмен, вийшовши з лави, відіграв 11 хвилин, не набрав жодного очка (0/1 двоочкових), зробив 1 підбирання та 1 передачу при 2 втратах (РЕ – “-1”). Рахунок в серії – 1-0 на користь Тофаша, а другу гру першого раунду команди зіграють 24 травня.

Також зазнала поразки у плей-оф Олімпія українського захисника Іссуфа Санона, яка поступилась у другому матчі фіналу словенської першості клубу Крка – 78:80.

Наш легіонер відіграв 15 хвилин, набрав 3 очка (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 2 підбирання (1 у нападі) та зробив 1 передачу при 5 фолах (РЕ – 5). Рахунок у серії – 1-1.