Українці за кордоном: Гладирь продовжує переможну серію у Лізі чемпіонів

0

Український захисник «Монако» Сергій Гладир допоміг французам оформити 11 перемогу поспіль у Лізі чемпіонів. Команда нашого снайпера вдома перемогла італійський «Динамо Сассарі» з рахунком 87:55, а Гладир, вийшовши у стартовій п’ятірці, відіграв 20 хвилин, набрав 11 очок (1/2 двоочкових, 2/6 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 6 підбирань і 1 блок-шот при 3 втратах і 3 фолах. Команда українця залишається єдиною командою турніру, яка досі не зазнала жодної поразки.

У іншому матчі групи А литовський «Ювентус» українського форварда Максима Корнієнка в домашньому матчі переміг російський «Єнісей» - 81:73. Гравець збірної України відіграв 11 хвилин, за які встиг відзначитися 3 очками (0/2 двоочкових, 1/3 триочкових) і 3 підбираннями (1 в атаці) при 4 фолах. Команда українця наразі посідає 7-е місце в групі з 3 перемогами в 11 поєдинках.

Український форвард Денис Яковлєв не врятував «Орландіну» від 9 поразки в Лізі чемпіонів. Італійська команда українця вдома дуже крупно поступилася іспанському «Тенеріфе» (59:106), а наш баскетболіст, вийшовши з лави, відіграв 24 хвилини, набрав 14 очок (4/7 двоочкових, 2/5 триочкових, 0/1 штрафних), зробив 2 підбирання , 2 передачі та 1 блок-шот при 2 втратах і 1 фолі.

«У нас календар, як у клубів НБА». Непростий і дуже важливий сезон Іссуфа Санона в Олімпії
Як справи у одного з найталановитіших українських баскетболістів покоління?