Українці за кордоном: Павлов виграв Кубок Болгарії, в ЛЕБЛ стартував плейоф

В Латвійсько-естонській лізі стартував раунд плей-оф, куди окрім Прометея вийшли три команди з українцями. Якщо Прометей свій перший чвертьфінал зіграє в суботу, то решта наших гравців вже провели з командами перші матчі стадії.

Українці за кордоном: Михайлюк провів найрезультативніший матч сезону, Скапінцев вийшов в старті Вестчестера

Здобути перемогу вдалось лише команді Олександра Ковляра Калеву, який обіграв Огре 76:70. Олександр Ковляр відіграв 26 хвилин, набрав 15 очок (3/4 двоочкові, 3/6 триочкові), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 2 перехоплення при 2 втратах та 3 фолах. РЕ +14.

Тарту Андрія Войналовича поступився Вентспілсу 80:90. Український форвард відіграв 31 хвилину, набрав 16 очок (6/10 двоочкові, 4/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, поставив 1 блок-шот при 1 втраті. РЕ +19.

Рапла програла ВЕФ Ризі 54:77. Антон Давидюк зіграв 13 хвилин, очок не набрав (0/2 триочкові), зібрав 5 підбирань, віддав 1 передачу, поставив 1 блок-шот при 2 фолах та 1 втраті.

Сергій Павлов в складі Левскі став переможцем Кубку Болгарії, обігравши в фіналі ЦСКА 86:81. Сергій Павлов відіграв 32 хвилини, набрав 14 очок (4/6 двоочкові, 0/1 триочкові, 6/6 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 2 передачі, зробив 2 перехоплення при 1 втраті при 2 фолах. РЕ +19.

В чемпіонаті Румунії Фокшань поступилась Проешті 75:78. Костянтин Анікієнко за Фошкань відіграв 13 хвилин, набрав 6 очок (2/4 двоочкові, 2/2 штрафні), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу при 4 фолах. РЕ +7.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії