Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Запоріжжі вітали чемпіонів СБЛУ Таскомбанк

У Запоріжжі вітали чемпіонів СБЛУ Таскомбанк

 Напередодні у Запорізькому міськвиконкомі відбулося вшанування баскетбольної команди ЗНТУ, яка стала переможцем Студентської баскетбольної ліги України ТАСкомбанк. Більшість баскетболістів команди студентського колективу є вихованцями міської ДЮСШ №12.

         Баскетболістів та тренерів з перемогою привітав міський голова Володимир Буряк.

         - Приємно, що саме команда ЗНТУ стала переможцем, адже вона складається в основному з вихованців нашої міської спортивної школи. Ваша перемога є гідним продовженням спортивних традицій Запоріжжя, - сказав Володимир Буряк.

         Міський голова підкреслив, що в Запоріжжі приділяється велика увага підтримці міських спортивних шкіл. Понад шість мільйонів гривень виділено на закупівлю спортивного інвентарю, в тому числі і для баскетболістів, ремонтуються спортивні зали.

         - Для мене дуже важливо, що на травневій сесії ми виділили додаткові кошти на будівництво спортивних міні-стадіонів. В результаті вже в цьому році в кожному районі з'явиться свій центральний спортивний стадіон, де городяни зможуть грати, в тому числі і в футбол, баскетбол, - зазначив Володимир Буряк.

         Міський голова висловив думку, що в сучасних умовах в підтримці влади потребують і ігрові види спорту - футбол, баскетбол.

         - Вважаю, що ми прийняли правильне рішення про створення міської футбольної команди "Металург". Подивимося, як буде реалізовуватися цей проект. Можливо, в подальшому, на базі цього комунального підприємства ми створимо і міську баскетбольну команду, таку можливість ми вже обговорювали, - заявив Володимир Буряк.

         Міський голова вручив команді сертифікати на модульне покриття, мобільні баскетбольні стійки для баскетбольного майданчика.

         Гравці і тренери команди ЗНТУ, представники баскетбольної громадськості подякували міській владі за підтримку.

         - Я займаюся баскетболом в Запоріжжі 25 років. Можу сказати, що такої підтримки як за останні півтора року у дитячого та юнацького баскетболу в Запоріжжі не було ніколи. Це фінансування поїздок на змагання, закупівля спортінвентарю, ремонти спортзалів, - сказав президент Запорізької обласної федерації баскетболу Валерій Елькінсон.