Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Одесі зіграно фінальні матчі регіонального етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед студентів

У Одесі зіграно фінальні матчі регіонального етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед студентів

Напередодні в Одесі пройшов регіональний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед студентських команд.

Ці змагання, які проходять під егідою Федерації баскетболу України, були організовані Одеськими обласною та міською федераціями баскетболу та стали відбірковою стадією в регіональний фінал дивізіону "Південь".

Незважаючи на робочий день і погану погоду, турнір зібрав достатню кількість студентських колективів з одеських вузів. На жаль, в дівочому турнірі не взяли участь команди "грандів" - Морського і Педагогічного університетів. Це можна пояснити тим, що провідні баскетболістки цих навчальних закладів в даний час продовжують боротьбу в жіночому чемпіонаті України з баскетболу у складі команд "ІнтерХім-СДЮСШОР імені Бориса Литвака" і "ОНМУ-Вімар".

Проте, турнір серед одеських студенток з баскетболу 3х3 вийшов досить цікавим і непередбачуваним. Після того, як всі учасники зіграли в одне коло, переможцем виявилася команда Одеського національного університету імені Мечникова. У чоловічому турнірі боротьба ще більш запекла, адже у всіх командах були виконавці, які мають досвід виступів у різних лігах чемпіонату України з класичного баскетболу. Тут також були проведені зустрічі в одне повне коло, а переможцем турніру виявилася команда з Одеської державної академії будівництва та архітектури.На церемонії нагородження медалі призерам студентської першості Одеської області з баскетболу 3х3 вручали виконавчий директор і відповідальний секретар Одеської обласної федерації баскетболу - Оксана Ягодзинська і спортивний директор Одеської обласної федерації баскетболу - Валерій Калінін.

Серед дівочих команд третє місце зайняли баскетболістки з Одеського торгово-економічного інституту. Другими фінішували дівчата з Одеської державної академії будівництва та архітектури, а чемпіонками стали студентки Одеського національного університету імені Мечникова.Серед чоловічих колективів бронзові медалі отримали студенти Одеського національного політехнічного університету, на другому місці - команда Одеського державного екологічного університету, а перемогу в Одеському обласному етапі першості України з баскетболу 3х3 серед студентських колективів святкувала команда Одеської державної академії будівництва та архітектури.