Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Одесі стартував літній табір ОБШ Білостінного

У Одесі стартував літній табір ОБШ Білостінного

Уже шостий рік поспіль Одеська баскетбольна школа імені Олександра Білостінного за підтримки Одеської міської федерації баскетболу взимку і влітку проводить тренувальні табори для юних баскетболістів.

2017 року заняття літнього табору почалися в універсальному спортивному комплексі Одеса 3 липня, і триватимуть до 12 числа. Загалом готуються 50 хлопців і дівчат з Одеси, Києва і Дніпропетровської області, з якими працюють 10 тренерів з Одеси і Дніпра. Керує навчальним процесом головний тренер ОБШ Білостінного - Дмитро Коломийченко, якому допомагають як досвідчені фахівці, так і тренери-асистенти, які в свою чергу мають можливість підвищити свою тренерську кваліфікацію.

Робота в таборі організована з сучасного принципу тренувальних станцій. Всі учасники розділені на дві вікові категорії – 2002/04 років народження та 2005 року народження і молодші. Змінюючись протягом дня на п'яти тренувальних станціях, вони вивчають основні елементи гри в баскетбол, і займаються загально-фізичною підготовкою. Всі учасники табору мають власні щоденники, де тренери кожен день після роботи на кожній станції виставляють їм оцінки, а самі юні баскетболісти роблять там власні позначки для себе - що вдалося добре, а над чим ще треба додатково попрацювати.

Крім того, учасники табору вивчають "професійну" баскетбольну англійську мову, щоб краще розуміти всі нюанси сучасного баскетболу. Юні спортсмени з інших міст, забезпечуються проживанням та цілодобовим харчуванням, для одеситів організовано денне харчування.

Робота по станціях триватиме до 11 липня, а в останній день табору будуть проведені тести, товариські зустрічі і урочисте закриття табору "Belostenniy camp - 6", де його учасникам будуть видані відповідні сертифікати, а кращі спортсмени будуть відзначені окремими призами та грамотами.