Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Одесі пройшов тренувальний табір школи імені Білостінного

У Одесі пройшов тренувальний табір школи імені Білостінного

Робота літнього табору ОБШ імені Олександра Білостінного почалася 3 липня, і тривала до 12. Загалом участь у тренуваннях взяли 50 хлопчиків і дівчаток з Одеси, Києва і Дніпропетровської області, з якими працювали 10 тренерів з Одеси і Дніпра.

Після 10-ти днів наполегливої добросовісної роботи на 5-ти різних тренувальних станціях 12 липня учасники табору "Bilostinnyj camp - 6" для порівняння знову здавали ті ж тести, що і на початку занять. Практично всі результати виявилися значно кращими, ніж попередні, за винятком хіба що чисто фізичних тестів, на які наклала свій відбиток втома після багатоденних навантажень в липневу спеку.

По завершенні тренувального процесу було проведено урочисте закриття "Bilostinnyj camp - 6". Участь у врученні сертифікатів і нагород юним баскетболістам прийняв спортивний директор ОБШ Білостінного - Олег Юшкін. Скориставшись таким слушною нагодою, всі учасники табору щиро привітали Олега Олександровича, який недавно в якості тренера збірної України приніс нашій країні бронзові медалі чемпіонату Європи з баскетболу 3х3.

Подяки від імені керівництва школи були вручені батькам команди ОБШ Білостінного 2002 року народження, яка стала срібним призером першості Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Після цього всі юні баскетболісти отримали іменні сертифікати, що підтверджують їх навчання в таборі "Bilostinnyj camp - 6". Окремими призами були відзначені кращі баскетболісти в кожній з шести навчальних підгруп, серед яких виділимо Володимира Прокоф'єва, який крім того брав також привітання та з Днем Народження.Найбільш старанними учнями табору були визнані в старшій групі - Марк Унгурян, в молодшій - Дмитро Чебанов. Були також відзначені символічні перші п'ятірки в обох вікових категоріях. Кращим баскетболістом в молодшій групі назвали Назарія Пасічника, у старшій - Олексія Касьяна. Сертифікат MVP табору "Bilostinnyj camp - 6" отримав Ілля Кухта.

Із заключним словом до учасників табору "Bilostinnyj camp - 6" звернувся головний тренер ОБШ Білостінного - Дмитро Коломійченко. Він подякував юним баскетболістам за добру співпрацю з тренерським колективом, за самовіддачу на тренуваннях, побажав їм доброго завершення літніх канікул і добротної підготовки до нового спортивного сезону.