Новини
Стартувала ВЮБЛ серед команд юнаків 2003р.н. ВІДЕО

Перший тур чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 2003-го року народження відбувся в Южному з 6-го по 9-те листопада. Участь у змаганнях узяли представники 2-ї попередньої підгрупи - вихованці баскетбольного клубу «Хімік» з Южного, одеські команди зі СДЮСШОР імені Бориса Литвака та ОБШ імені Олександра Білостінного, миколаївська СДЮСШОР-4 та южноукраїнський «Олімп». Загалом турнір ВЮБЛ у хлопців 2003-го року народження складається з 5-ти підгруп. Кожна група зіграє по 3 тури, щоб визначити по два найкращі колективи, які продовжать боротьбу за медалі у другому раунді. Одним з найбільш цікавих та видовищних у южненському турі видався двобій між господарями паркету - вихованцями баскетбольного клубу «Хімік», яких тренує Віталій Кузнєцов та командою з одеської СДЮСШОР імені Бориса Литвака під проводом тренера Владислава Янакі. У першій чверті зав’язалася досить рівна боротьба - спочатку одесити вийшли вперед, потім «Хімік» зумів зрівняти рахунок. Втім, вже до великої перерви підопічним Владислава Янакі вдалося зробити невеличкий відрив у 7 очок - 27:20. У третій та четвертій чвертях перевага хлопців зі школи імені Бориса Литвака була ще більш відчутною, та фінальна сирена зафіксувала перемогу одеситів з рахунком 56:33.

Одесити зі СДЮСШОР імені Бориса Литвака перемогли і всіх інших суперників. Хлопці з «Хіміку» також більше очок не втрачали. Ще одна команда з Одещини - вихованці одеської баскетбольної школи імені Олександра Білостінного здобули єдину перемогу - над южноукраїнським «Олімпом» з рахунком 56:20. Загалом за підсумками першого туру лідирує команда одеської СДЮСШОР імені Бориса Литвака, яка набрала 8 очок, 7 балів в активі вихованців южненського «Хіміку», 6 у миколаївської СДЮСШОР-4, 5 у одеситів з ОБШ імені Олександра Білостінного та 4 - у южноукраїнського «Олімпу». Другий тур відбудеться з 28-го листопада по 2-ге грудня також у Южному.