Прометей закрив третій тур Суперліги Паріматч впевненою перемогою над Черкаськими Мавпами

У заключній грі третього ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч Прометей з Кам’янського приймав на домашньому майданчику Черкаських Мавп.

Суперники результативно розпочали матч, причому краще стартову чверть зіграли гості. Обидва колективи з солідним відсотком атакували з гри, але Мавпи зіграли трохи агресивніше, пробивши більше штрафних та спровокувавши у Прометея 5 втрат за першу чверть. Навіть 11 очок Ріда за першу 10-хвилинку не дозволили господарям виграти чверть, яку забрали черкасці - 29:25.

У другій чверті Прометей продовжив грати у високому темпі, Віталій Черній проводив активну ротацію, на повну використовуючи резерви своєї команди. Додав у трисекундній Маєрс, який став спражньою проблемою для передньої лінії черкасців. Мавпи зуміли нав’язати боротьбу у першій половині, але на велику перерву в якості лідерів пішла команда Віталія Чернія.

Як виявилось, резервів, щоб вести боротьбу на рівних із суперником у Мавп вистачило лише на 20 хвилин. Прометей додав у захисті після великої перерви і продовжував грати швидко та ефективно у нападі. Команда Максима Міхельсона виконувала все більше важких атак, Прометей, в свою чергу, за разхунок ривка у другій половині третьої чверті отримав двозначну перевагу і вже не відпускав її до фінальної сирени.

Відрив господарів сягнув 22 очок за старті четвертої чверті і фактично доля цього матчу була вирішена задовго до його завершення. Господарі спіймали кураж і, налаштувавшись на бій у першій чверті, на дистанції шансів Мавпам не залишили.

Прометей здобув четверту поспіль перемогу, і вдруге за тиждень пробивши сотню, завдали Мавпам шостої поспіль поразки — 101:80.

Відразу сім гравців команди переможців набрали 10 очок і більше, а найкращими стали представники американського тріо Рід-Стефенс-Маєрс. Також відзначаємо капітана господарів Дениса Лукашова, у якого окрім 10 очок також в активі 9 передач.

Прометей наступний матч зіграє 30 жовтня вдома проти Тернопіля, а Мавпи 31 жовтня на виїзді протистоятимуть Будівельнику.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське, СК Прометей

Прометей - Черкаські Мавпи 101:80 (25:29, 22:14, 25:16, 29:20)

Прометей: Лукашов 10 + 9 передач, Рід 20 + 4 передачі + 4 перехоплення, Липовий 2, Стефенс 15 - 5 втрат, Майерс 16 + 9 підбирань + 3 перехоплення - старт; Петров 13, Бєліков 11, Сидоров 11, Луценко 3, Антипов.

Черкаські Мавпи: Джонс 23, Бондаренко 9 + 4 передачі, Конєв 13 + 4 передачі - 4 втрати, Хаджифейзовіч 12 + 4 передачі - 5 втрат) - старт; Кобець 12 + 5 підбирань, Дзюба 4, Ткаченко 3, Сергєєв 2 + 5 підбирань, Товкач, Токовенко, Нагорний.

Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.