Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Постав своє запитання арбітру

Постав своє запитання арбітру

 За ініціативи Технічної комісії ФБУ відкривається можливість вільного спілкування уболівальників, спеціалістів та гравців з арбітрами ФБУ. Відтепер кожен зможе поставити своє запитання щодо трактовки Офіційних правил баскетболу ФIБА та конкретних  ігрових ситуацій, і отримати пояснення, чому суддями прийняте саме таке рішення. 

 На ваші запитання буде відповідати арбітр міжнародної категорії, комісар ФІБА Роман Рижик з залученням найкращих арбітрів ФБУ. На думку Технічної комісії, подібна форма спілкування допоможе  значно покращити розуміння правил баскетболу та дозволить об’єктивно оцінювати будь-які незрозумілі ситуації, що виникають в іграх будь-якого рівня , як професійних, так і аматорських та юнацьких змагань.  

 Для того, аби поставити своє запитання, надсилайте його та, бажано, вiдеомомент на електронну адресу прес-служби ФБУ fbu.press@gmail.com.  Відповідь буде розміщена на офіційному сайті ФБУ у відповідному розділі.  

 Як може виглядати запитання (тестовий варіант):

 

Чому м'яч у цій ситуації був зарахований?

 

Незважаючи на те, що гравець, який атакував контролював м'яч, перебуваючи спиною до кільця, під час неправильного контакту з боку захисника, гравець вже почав виносити м'яч для кидка, тобто знаходився в процесі кидка. Тому м'яч був зарахований правильно.