Політехнік вперше в сезоні переміг Миколаїв

Анкета матчу

Миколаїв, ПС Надія

МБК Миколаїв – Авантаж-Політехнік 83:89 (20:24, 20:15, 16:25 27:25)

Миколаїв: Тонченко 4, Мусієнко, Носков 13 + 5 передач - 5 втрат, Онуфрієв 11 + 7 підбирань, Кушніров 15 + 5 підбирань - старт; Іванов 6, Шостуха 17, Давидюк 2, Хохонік, Попов 15 + 5 підбирань + 5 передач

Політехнік: Йованович 22, Козлов 11 + 6 передач, Барнс 17 + 6 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення, Рочняк 14 + 7 підбирань, Вуйович 21 + 10 підбирань - старт; Рудаков 2, Тарасенко 2

Хід гри

У першій половині матчу команди кілька разів змінювали одна одну в ролі лідера. Під завісу стартової десятихвилинки гості, у яких гру вели представники стартової п'ятірки, зуміли заволодіти ініціативою. Програвши щит в першій чверті, харків'яни налагодили гру в трисекундній у другій десятихвилинці, а також додали в захисті. Підопічні Арабаджи лідирували по ходу більшої частини першої половини, однак пропустили ривок від господарів у кінцівці другої чверті. Тріо Кушніров-Попов-Шостуха допомогло корабелам відіграти відставання і навіть повернуло своїй команді символічне 1 очко переваги перед великою перервою.

Ключовим відрізком третьої чверті стала її кінцівка. Миколаїв лідирував по ходу більшої частини десятихвилинки і навіть зумів наростити перевагу до солідних по такій грі 7 балів, однак пропустив ривок гостей 13:0, яким Політехнік перевернув усе з ніг на голову. Харків'яни зіграли агресивніше, завдяки чому 6 разів ставали на лінію штрафного за другу половину десятихвилинки.

Корабели швидко вирівняли становище у дебюті заключної чверті, однак вирішальні хвилини більш вдало провели гості, які  зуміли скористатися помилками суперника та реалізувати свої кидки. Носков та Кушніров зробили пробіжки у двох атаках поспіль, після яких корабели не зуміли відзахищатись проти пік-н-ролів суперника, а влучний триочковий Козлова вивів гостей вперед на 5 очок за 2 хвилини до фінальної сирени.

Попов завдяки результативному індивідуальному проходу зумів скоротити відставання до 3 балів, однак на більше господарей не вистачило. Гості втримали переможний рахунок, а влучні штрафні Йовановича встановили остаточний рахунок у цьому матчі – Політехнік вперше в сезоні переміг Міколаїв, оформивши другу виїзну перемогу за тиждень.

Головні хайлайти сезону Суперліги Favbet: топ-10 влучань