В Житомирі відбувся матч регулярного чемпіонату Першої ліги. Полісся-Житомир на домашньому паркеті здолав харківський Політехнік-ШВСМ — 89:71.
Господарі отримали лідерство ще в першій чверті і контролювали матч до фінальної сирени. В третій чверті гравці Полісся довели свою перевагу до 20+ очок. Повернутися в гру харківʼяни не змогли.
Найкращим гравцем матчу став захисник Полісся Вадим Довидний, у якого солідний дабл-дабл — 30 очок + 15 передач + 5 підбирань (РЕ 32). 20 очок та 4 підбирання до активу записав Дмитро Пашинський, який також вийшов у старті. У харківʼян треба відзначити 22 очка Данила Бистрицького, який також дав своїй команді 6 підбирань та 3 перехоплення (РЕ 18).
Полісся здобув свою десяту перемогу в дванадцятому матчі сезону та продовжує очолювати групу Б турнірної таблиці Першої ліги. Політехнік, зігравши таку саму кількість матчів, із двома перемогами в активі залишається на передостанньому шостому місці.
Перша ліга. Регулярний чемпіонат. Група Б
Житомир, ЖДУ ім. Івана Франка
Політехнік-ШВСМ — Полісся-Житомир 71:89 (13:24, 25:26, 12:22, 21:17)










