Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Несвяткові будні українок за кордоном

Несвяткові будні українок за кордоном

8 березня асоціюється з весною, красою, жінками, першими квітами рівно як і Франція має стійкі асоціації з романтикою, красою, вишуканістю, але схоже разом ці стереотипи не поєднуються зовсім. Як провели міжнародний жіночий день українські дівчата, які виступають у французьких клубах?

Капітан національної збірної Аліна Ягупова і її партнерка по Вільньов Д’Аско Лілль Людмила Науменко проводять перший рік у Франції і були дещо здивовані, що 8 березня тут зовсім не відзначають.

"У нас у клубі, був звичайний тренувальний день. Ніхто нікого не вітав, навіть чешка Каміла Степанова і та не згадала, що це був святковий день, про французьких дівчат годі й говорити. Атмосфера у нас робоча, адже сьогодні уже вилітаємо до Туреччини, щоб пройти у наступне коло у Єврокубку нам треба на виїзді вигравати 2 очка," - розповіла Аліна Ягупова."З України нам звісно дзвонили, вітали рідні, друзі, дуже приємно було отримати привітання від головного тренера збірної Валерія Холопова, ще привітав нас його асистент, до речі, коли ми грали у Казахстані минулого року, то Сергій Іванович туди теж дзвонив і вітав. У Казахстані на відміну від Франції, 8 березня святкують, у нас в команді Окжетпес була святкова вечеря. Тут ми з Аліною хіба що після вечірнього тренування придбали тортик і разом попили чаю. Щоб хоч якось підтримати традицію то обмінялися між собою букетами, Аліна подарувала мені хризантеми, а я їй тюльпани. Усе ж я вважаю, що 8 березня хороше жіноче свято", - додала Людмила Науменко.Ольга Мазніченко уже кілька сезонів провела у Європі, тому дещо відвикла від святкування 8 березня. Зараз вона грає за французький Монбрісон: "Саме свято 8 березня у них, ніби є, але його ніхто не святкує і, очевидно, що це робочий день. Я, аби не подивилася в інтернет, і не побачила вітання з України, то мабуть і не згадала б, про нього. Тут мене ніхто не вітав, у команді звичайний робочий день. Зате з України завжди багато пишуть, друзі знайомі. Я теж одразу привітала маму, бабусь своїх, подружок. Подарунків, я давно уже не отримувала на "жіночий день", уже 6 років у Європі, а тут не дарують нічого на 8 березня, це вже коли повертаюся додому, отримую подарунки за усі пропущені свята. Пам’ятаю, колись, коли грала у Італії, то матч припадав на 08.03. тоді друзі принесли на гру мімози, а от у Болгарії минулого року, ми з Оленою Самбурською виступали за Нафтохімік з Бургаса, то хлопці з чоловічої команди подарували нам усім по троянді, а сьогодні звичайний день з вечірнім тренуванням".