Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Наталя Скорбатюк: на емоційному піднесенні грати завжди простіше

Наталя Скорбатюк: на емоційному піднесенні грати завжди простіше

Титул MVP - найкориснішого гравця жіночого турніру MONBAT WINTER BASKET 3x3 отримала Наталя Скорбатюк. Її команда "Єноти" виграла турнір, здолавши у фіналі рівненських "Попелюшок" 11:6. Було б дивно, якби цього не сталося, враховуючи склад "Єнотів" - а це дівчата з ТІМ СКУФА. Окрім Наталі Скорбатюк – Міріам Уро-Ніле, Ольга Краєвська, і срібна призерка останнього чемпіонату світу Дар’я Завидна. Та ще й група підтримки в особі іншої призерки чемпіонату світу Віти Горобець була  особливою. Стати володаркою титулу МVP у такому сузір'ї (нехай пробачають дівчата з однойменної, до речі, рівненської команди) дорогого коштує.

- З командою "Попелюшок" ми зустрілися у другому матчі групового етапу і поступилися їм (10:11 – ред.), вийшли дещо розслабленими, не були налаштовані як слід на боротьбу, тому мотивації у фінальному матчі нам не бракувало. Знали – потрібно перемагати і доводити усім, що ми в усьому найкращі.

- На шляху до MONBAT WINTER BASKET 3x3 долали сито відбору?
- Так, ми виграли київський відбірний турнір, що проходив у спорткомплексі "Авангард".

- У переддень MONBAT WINTER BASKET 3x3 ви провели дуже відповідальний і виснажливий матч Жіночої Суперліги з Авангардом (ТІМ СКУФ виграв київське дербі 77:72 – ред.). Як вистачило сил ще й тут переможно зіграти?
- Перш за все далося взнаки емоційне піднесення, яке надає більше сил, відкриває друге дихання і надихає на нові звитяги.

- А найближчє випробування – у Балтійській Лізі (28 лютого в Естонії ТІМ СКУФ розпочне виступи на другому етапі змагань матчем з тамтешнім FCR Media/Rapla – ред.).
- У нас, звичайно, одна мета – привезти з цього виїзду перемогу. Другий етап Балтійської Ліги треба розпочинати переможно, тоді буде простіше пробиватися до Фіналу Чотирьох. У ньому ми, безумовно, також хочемо зіграти і посісти призове місце у Балтійській Лізі.

- У баскетболі 3х3 ти розігруюча, в тебе більше обов’язків на майданчику, ніж у твоїх подруг по команді?
- Завдання на майданчику розподіляємо рівномірно. Ми усі граємо в одній команді, знаємо одна одну, знаємо можливості одна одної.

- Тобто, кому кидати – вирішує той, хто з м’ячем, так?
- Звичайно. Діємо по ситуації.

- Тренера у баскетболі 3х3 немає, нема кому підказати?
- Ми граємо разом, проговорюємо що і як. Відсутність тренера робить гравця більш самостійним у прийнятті рішень. З’являється більше розкутості. Але ж ви не бачите хаосу у грі?

Отримавши титул MVP Наталя Скорбатюк також отримала приз – м’яч від ТМ Wilson.