Лідерка збірної України Міріам Уро-Ніле стала чемпіонкою Швейцарії. Ньон нашої баскетболістки закрив серію проти Фрібура (3-0), вигравши третій матч із рахунком 89:82.
У заключній грі сезону Міріам відіграла всі 40 хвилин, за які зібрала вражаючий дабл-дабл — 18 очок + 17 підбирань, записавши також до активу 3 передачі, блок-шот та перехоплення. Рейтинг ефективності українки становив 28 балів.
Уро-Ніле вдруге поспіль стала чемпіонкою Швейцарії в склад Ньона. Відзначимо, що команда Міріам посіла друге місце за підсумком регулярного чемпіонату (17-4), пропустивши вперед — на перше місце — саме Фрібур (20-1).
В сезоні 2025/26 українка в 20 матчах у середньому набирала 15.4 очка, 10.2 підбирання, 2.5 передачі та 1.7 перехоплення (РЕ 21.3).
Читайте також: Українки за кордоном: Уро-Ніле в кроці від чемпіонства, Тиха завершила сезон в Італії











