Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Миколаївці дотиснули волинян у домашньому матчі Суперліги Фаворит Спорт

Миколаївці дотиснули волинян у домашньому матчі Суперліги Фаворит Спорт

Миколаїв переміг Волиньбаскет-WOG у домашньому матчі Суперліги Фаворит Спорт – 85:74.

Гості агресивно з перших секунд кинулися атакувати кільце миколаївців. Зусиллями Тимощука їм першими вдалося відкрити рахунок. Та вдалі дії Цикалюка на підбиранні під своїм щитом і партнерів у атаці дозволили господарям повернути дебют зустрічі на свою користь. Однак зробити вагому заявку на лідерство миколаївцям не вдалося. Дуже швидко Тимощук, Джексон та Полюляк звели нанівець п’ятиочкову перевагу господарів. Такі "гойдалки" тривали до кінця чверті. Останній м’яч, як і перший, також був за волинянами. Джексон потужним данком ледь не розтрощив щит суперника.

До великої перерви хід боротьби суттєво не змінився. Тепер уже господарі ліквідували відставання в 5 очок. На відпочинок команди пішли за мінімальної переваги в два очка на користь миколаївців.

І лише після перерви на майданчику почала проявлятися певна перевага одного з суперників. У гостей знизилася реалізація, а у господарів піймали кураж Шостуха, Цикалюк та Іванов.  До заключної 10-хвилинки Миколаїв збільшив перевагу до 16 очок.

Та на цьому боротьба не закінчилася. Лучани затято намагалися врятувати поєдинок. За три з половиною хвилини до кінця ігрового часу перевага миколаївців зменшилася до 5 очок. Однак два поспіль триочкових Шостухи та Тонченка заспокоїли вболівальників господарів на трибунах та змусили гостей брати тайм-аут. Та врятувалися від поразки це лучанам вже не допомогло.


У наступному матчі Миколаїв зіграє 10 березня в Черкасах, а лучани наступного дня вдома зустрінуться з Хіміком.

СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

МИКОЛАЇВ – ВОЛИНЬБАСКЕТ-WOG –  85:74 (21:22, 18:15, 26:12, 20:25)
Статистика матчу