Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Миколаїв" переміг в Луцьку

"Миколаїв" переміг в Луцьку

Анкета матчу

Луцьк, ОДЮСШ

"Волиньбаскет" - "Миколаїв" 69:85 (23:13, 13:27, 17:22, 16:23)

"Волиньбаскет": Рудаков 15 + 6 передач + 5 підбирань, Дикий 13 + 11 підбирань, Тимощук 13 + 6 передач + 5 підбирань, Моторчук 14

"Миколаїв": Онуфрієв 26, Тонченко 18 + 9 передач, Горбатюк 16 + 8 підбирань, Кушніров 16

Статистика матчу

Хід гри

"Волиньбаскет" відмінно почав матч: господарі захопили лідерство в дебюті поєдинку, скориставшись свободою на дузі, яку їм надав "Миколаїв". "Корабели", в свою чергу, в дебютному періоді атакували дуже погано, проте зуміли прийти в себе у другій десятихвилинці. Луцький клуб не впорався з досвідченим снайпером Онуфрієвим, який шикарно вийшов з лави, відвантаживши три "трюльники". Саме результативна гра ветерана, який встиг набрати 15 очок при 75% реалізації кидків з гри, дозволила "Миколаєву" відіграти відставання і піти на велику перерву з 4 очками переваги.

Як виявилося, ривок "корабелів" у другій десятихвилинці виявився визначальним. Команда Дмитра Чайковського, яка в цьому матчі багато втрачала м'яч, дозволила супернику продовжити свою триочкову феєрію - після перерви до Онуфрієва підключилися Горбатюк і Тонченко. Незважаючи на начисто програний підбір, "Миколаїв", який після провалу в першій чверті зумів налагодити свої кидкові показники, контролював хід гри і довів матч до виїзної перемоги.

Герої матчу

Відмінний матч провів Олексій Онуфрієв. Капитан "корабелів" вийшовши з лави, настріляв 26 очок і допоміг "Миколаєву" змінити хід поєдинку на свою користь.