Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Миколаїв - Черкаські Мавпи: розв'язка на користь гостей

Миколаїв - Черкаські Мавпи: розв'язка на користь гостей

Миколаїв драматично поступився на останніх секундах домашнього матчу Суперліги Фаворит Спорт Черкаським Мавпам - 65:66.

На старті поєдинку з Миколаєвом гравець Мавп Завадський взяв на себе снайперські функції. Результативністю команди попервах не відрізнялися. Першу половину першої чверті відіграли 5:5. Після двох штрафних Чемякіна корабели вирвалися вперед 9:5. А вже перший триочковий господарів виявився результативним у Тонченка, який збільшив відрив до 7 пунктів. На видовищний крюк Чемякіна Завадський відповів раціональним кидком з середньої лінії. 17:9 після першої чверті.

На початку другої десятихвилинки втрати господарів дозволили Мавпам оговтатися. Завадський штрафними скоротив відставання до двох очок. Але миколаївці теж не збиралися відступати. На екваторі чверті Олександр Кобець встановив рівновагу 23:23 і Сергій Кірлан взяв тайм-аут. Команди розігралися, набагато частіше м'ячі потрапляли у кошик. Мавпи у другій чверті грали результативніше, вигравши її з різницею у три очки. 20:23

На старті третьої чверті Миколаїв здійснив ривок. 6:2. Але пара Артамонов - Завадський не давала господарям розвинути успіх. До того ж Кобець з-за дуги діяв влучно. За півтори хвилини до завершення чверті Мавпи скоротили розрив до мінімуму. У цій чверті гостям вдалося виграти з різницею у чотири очки.

На почату заключної десятихвилинки Миколаїв заробив п'ять очок протягом однієї атаки. Невдовзі Завадський отримав фол за неспортивну поведінку. Господарі збільшили відрив до восьми очок і Міхельсон взяв тайм-аут. Неспортивним фолом відзначився і гравець господарів Цикалюк. Нервова напруга посилювалася. За півтори хвилини Завадський слем-данком і трохи згодом Кобець знову звели  відставання майже нанівець, до одного очка. Миколаїв не міг закинути попри несамовиту підтримку трибун, а Мавпи скористалися гольовим ступором . Вийшли вперед на останній хвилині і виграли матч.

Суперліга Фаворит Спорт

МБК Миколаїв - БК Черкаські Мавпи 65:66  (17:9, 23:20, 15:19, 13:15)

Статистика матчу