Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Майк Фрателло: «Добре, що проводимо спаринги з сильними суперниками» ВІДЕО

Майк Фрателло: «Добре, що проводимо спаринги з сильними суперниками» ВІДЕОНаціональна чоловіча збірна України в Києві продовжує підготовку до ЄвроБаскету-2013. Наразі до команди приєдналися Артур Дроздов, В’ячеслав Кравцов, Сергій Гладир і Юджин Джетер. З національною збірною також тренуються Клим Артамонов і Владислав Коренюк, котрі відмінно проявили себе на чемпіонаті Європи U20. Тож нині в таборі збірної 21 баскетболіст. Вони перебуватимуть на навчально-тренувальних зборах у Києві до 8 серпня, потім вирушать до Сербії на Міжнародний турнір за участі збірних Сербії, Словенії та Туреччини.

Головний тренер чоловічої національної збірної України Майк Фрателло:

«Тренувальними зборами в Южному я дуже задоволений, ми виконали багато роботи. На жаль, не всі наші гравці змогли бути разом, дехто заліковував травми, дехто був у Сполучених Штатах, у літніх таборах тих клубів, яким вони належать, вони грали у літній лізі, і тепер вже всі повернулися. Відтак у нас достатньо розширений склад, і ми намагаємося зараз його просіяти, побачити хто буде грати на ЄвроБаскеті.


Ми вже зіграли два товариські матчі в Словенії. У першому ми стартували добре, але потім через 5-7 хвилин дався взнаки досвід словенських гравців,які домінували протягом всієї гри. Отже, початок був не дуже хорошим для нас. Але ми грали 15 баскетболістами, кожен з гравців отримав свій шанс, хвилини дісталися всім, добре оцінювати гравців у протистоянні з сильними командами, а не зі слабкими. На другу гру проти Македонії ми дещо змінили ротацію, ми по-іншому розподілили гравців і час, зіграли значно вдаліше з кращою концентрацією, ліпше розпоряджалися м`ячем і досягли перемоги. Я задоволений цими матчами, хоча я говорю не про результат перших товариських матчів, а про те як команда змогла перелаштуватися на другу гру. Зараз ми будемо працювати над тим, щоб всі гравці, включно з тими, хто долучився згодом, були на одному рівні. У нас є 10 днів, щоб роз’яснити, навчити, вивести всіх на один рівень форми. Також ми будемо дивитися на змагальний момент, тобто на гравців, які борються за одну позицію, хто зможе довести, що він гравець старту, хто зможе поборотися за те, щоб виходити з лави. Це ми маємо з’ясувати до виїзду, щодо самого турніру, то це має бути дуже хороше випробування, нам не потрібні легкі матчі, потрібні поєдинки з сильними суперниками, тими, хто дозволить нам бути сильнішими».