Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Максим Міхельсон: «Я дуже задоволений роботою хлопців» ВІДЕО

Максим Міхельсон: «Я дуже задоволений роботою хлопців» ВІДЕО

men_u18_200614_8

Уже п'ять днів у Черкасах тренується збірна України з баскетболу U18. Хлопці тренуються двічі на день, при цьому використовують усі черкаські можливості, а це: парки, пляжі та, звісно, ігровий майданчик. Приміром, учора вранці українські збірники тренувалися на піску одного з черкаських міських пляжів, а ввечері перебралися до ПС «Будівельник».

men_u18_200614_3

Майже всі збірники, які приїхали в Черкаси з інших міст, відзначили рівень організації та черкаські умови, говорив про це і захисник БК «Київ» – Павло Лебединцев:«У нас хороші умови, мешкаємо в хорошому готелі недалеко від центру міста, гарний тренувальний зал. Я вважаю, на чемпіонаті Європи ми цілком можемо боротися за перші три місця, маємо виходити до Дивізіону А. Всі тренуємося зі стовідсотковою віддачею».

men_u18_200614_10

Сьогодні у тренувальному таборі збірної працюють 16 гравців, фактично всі ті, хто мав до неділі приїхати до Черкас. Немає лише донеччанина Іллі Сидорова, котрий складає ЗНО. Як ми вже повідомляли, не приїхали іспанські легіонери Сергій Приймак та Кироло Подковиров, які, швидше за все, не допоможуть збірній. Решта працюють з командою. За два найближчі збори в Черкасах тренерському штабу на чолі з Максимом Міхельсоном доведеться визначитися з 12-ма гравцями, які поїдуть на чемпіонат Європи. Попри конкуренцію, атмосфера в команді дуже компанійська. Титанічна робота не заважає хлопцям жартувати, не втримується від цього навіть завжди стриманий Святослав Михайлюк (див. відео).Кандидат до чоловічої збірної України U18 Максим Мірошніченко:

«Це досить важкий збір, адже на першому зборі закладається база на чемпіонат Європи. Тренуємося на пляжі, в парку, в залі. Перед нами стоїть завдання вийти до Дивізіону А. Ми робитимемо все задля цього. Наш сильний бік – захист. Однак є проблема в постановці спини. Гадаю, на цьому зборі чимало часу приділятимемо цьому компоненту. Всі хлопці налаштовані вийти до Дивізіону А».

men_u18_200614_11

На вчорашньому вечірньому тренуванні команда багато працювала над техніко-тактичними діями. За словами Максима Міхельсона, одне з основних завдань його команди – зробити так, щоб не було помітно, що у їх складі немає номінального центрового. Відтак невипадково сьогодні збірники чимало часу відпрацьовували боротьбу на щитах.Головний тренер чоловічої збірної України U18 Максим Міхельсон:

«Я дуже задоволений роботою хлопців. Цього разу буде важко визначити 12 гравців, котрі поїдуть на чемпіонат Європи. Вони всі працюють на сто відсотків. Усі баскетболісти приїхали на збір у відмінній формі. Працювати з ними – одне задоволення. Ми стараємося максимально урізноманітнити роботу, добре, що умови в Черкасах це дозволяють: є кілька парків, пляж, хороші тренувальний та тренажерний зали. Щодня заняття проходять у різних місцях. На ранкових тренуваннях працюємо над фізпідготовкою. Після занять у тренажерному залі - кидкове тренування. На вечірніх тренуваннях – безпосередньо баскетбол, ігрові взаємодії, розбираємо захист. Відсутність п’ятого номера компенсуватимемо божевільною самовіддачею».

БК «Черкаські Мавпи»