Кубок України: Динамо у чвертьфіналі, хто ще близький?

Київські динамівки вийшли до чвертьфіналу Кубка України, здолавши у матчі-відповіді Таврійську Зірку 70:41.

На повторний поєдинок команди виходили за переваги підопічних Рижова у 25 очок. То ж господарки могли спокійно втілювати на паркеті свої переможні плани у боротьбі з аутсайдером Жіночої Суперліги. Допоки вистачало сил, таврійки чинили гідний опір. Лише на останній хвилині першої чверті Динамо знову вийшло вперед, коли центрова П’янтак не схибила з лінії штрафних, а Арчакова реалізувала триочковий. 17:13. У другій десятихвилинці «біло-сині» не стали форсувати подій і обмежилися семи очковою перевагою 33:26. Більш уважна гра у захисті дозволила відірватися господаркам на більшу очкову відстань у третій чверті. Лише 5 очок набрали гості на цьому ігровому відрізку. У подальшому динамівки повністю контролювали хід гри і досягли підсумкової переваги у 29 очок, а за сумою двох матчів – 54 очка.

В інших чотирьох парах 1/8 фіналу, що грали 23 листопада, відбулися лише перші матчі. Так, у протистоянні представників Суперліги ІнтерХіма і ХАІ, що грали у Харкові, гору взяли підопічні Ірини Щипакіної 76:59. Їхні шанси на чвертьфінал перед домашнім матчем значно зросли. Так само, як і у Київ-Баскета. Підопічні Володимира Холопова вже у форматі Кубка України не мали проблем з бердянською Чайкою 94:62 і матч-відповідь з нею також проведуть у столиці. Відроджена Козачка у Запоріжжі переконливо здолала львівський СКІФ-Спартак 56:38. Рекорд результативності у цьому розіграші Кубка поставив Франківськ. Підопічні Юрія Процюка переконливо здолали вдома СДЮСШОР-5-ДВУФК 124:61 і тепер їхні шанси на прохід до ¼ зросли.

Нагадаємо, без боротьби до ¼ фіналу Кубка України пробилася аматорська команда «Тигриці» (Київ). Вона мала зустрічатися на цій стадії турніру з миколаївським СДЮСШОР №4. Але через відмову останніх змагатися їм зараховано дві технічні поразки.

Кубок України

Жінки

1/8 фіналу

23 листопада

Матч-відповідь

м. Київ

Динамо-НПУ – ХДУ-Таврійська Зірка 70:41 (17:13, 16:13, 16:5, 21:10)

Перші матчі

м. Харків

ХАІ ІнтерХім-СДЮСШОР 59:76 (10:21, 6:18, 22:19, 21:18)

статистика матчу

м. Івано-Франківськ

Франківськ – СДЮСШОР-5-ДВУФК 121:64 (33:16, 36:24, 21:11, 31:13)

м. Запоріжжя

Козачка-КПУ – ЛДУФК-СКІФ-Спартак 56:38 (10:8, 16:5, 16:12, 14:13)

м. Київ

Чайка-ДЮСШ – Київ-Баскет 62:94 (15:21, 17:19, 16:29, 14:21)

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро