Кубок України: визначився останній чвертьфіналіст

У Рівному визначився останній чвертьфіналіст Кубка України серед жіночих команд. Рівне перемогло Вінницькі Блискавки з рахунком 58:49 та продовжує боротьбу за титул.

Гості у стартовій чверті намагалися нав’язати боротьбу. Більшу частину ігрового часу господарі наздоганяли. Друга чверть також проходила в напруженій боротьбі. Та до великої перерви господарі все ж забезпечили перевагу в 4 очки.

У другій половині Рівне таки захопило ініціативу. Швидко перевага в рахунку зросла до двозначної. Гості не полишали спроб врятуватися, але змогли скоротити відставання лише до 9 очок.

Нагадаємо, у першому матчі також сильнішими були дівчата з Рівного – 56:47.  То ж саме вони продовжать боротьбу за трофей у 1/4 фіналу, де зустрінуться з Київ-Баскетом.

КУБОК УКРАЇНИ
1/8 фіналу. Жінки
Другий матч

Рівне – Вінницькі Блискавки – 58:49 (14:15, 16:11, 15:5, 13:18)
Перший матч – 56:47.

В’ячеслав Ковалевський: для Рівного важливі усі ігри В’ячеслав Ковалевський: для Рівного важливі усі ігри
Головний тренер Сузір'я-Рівне-ОСДЮСШОР В'ячеслав Ковалевський спробує дати бій Київ-Баскету у чвертьфіналі Кубка України
Кубок України: визначився останній чвертьфіналіст Кубок України: визначився останній чвертьфіналіст
Зіграно останній матч 1/8 фіналу Кубка України серед жінок
Кубок України: останнього чвертьфіналіста визначать у Рівному Кубок України: останнього чвертьфіналіста визначать у Рівному
6 грудня у Рівному відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України серед жінок Рівне-Сузір’я-ОСДЮСШОР – Вінницькі Блискавки
Кубок України: жеребкування 1/4 фіналу серед жінок Кубок України: жеребкування 1/4 фіналу серед жінок
Визначилися чвертьфінальні пари Кубка України серед жінок
Михайло Переверзій: ігри з командою Суперліги дадуть Рівному неоціненний досвід Михайло Переверзій: ігри з командою Суперліги дадуть Рівному неоціненний досвід
Головний тренер чоловічої команди БК Рівне Михайло Переверзій поділився своїми емоціями за результатами жеребкування чвертьфінальної стадії Кубка України
Кубок України: сьома путівка - між Одесою та Харковом Кубок України: сьома путівка - між Одесою та Харковом
28 листопада в Одесі ІнтерХім-СДЮСШОР і ХАІ розіграють сьому чвертьфінальну путівку Кубка України
Кубок України (жінки): Франківськ, КСЛІ-Київ-Баскет і Козачка-КПУ теж у чвертьфіналі Кубок України (жінки): Франківськ, КСЛІ-Київ-Баскет і Козачка-КПУ теж у чвертьфіналі
26 листопада Франківськ, КСЛІ-Київ-Баскет і Козачка-КПУ пройшли до ¼ фіналу Кубка України, Вінницькі Блискавки і Рівне тільки розпочали боротьбу
Кубок України (жінки): коли переможця не виявлено Кубок України (жінки): коли переможця не виявлено
Унічию завершився 25 листопада перший матч 1/8 фіналу Полтава – КСЛІ-Київ-Баскет
Хімік-2 вирвав путівку до 1/4 фіналу Кубку України Хімік-2 вирвав путівку до 1/4 фіналу Кубку України
Підопічні Олександа Пащенка зробили неймовірне! Після програшу у Маріуполі -27, вдома «Хімік-2» обіграв «Маріуполь» +31, що дозволило першим пройти до наступної стадії турніру.
Будівельник вийшов до чвертьфіналу Кубку України Будівельник вийшов до чвертьфіналу Кубку України
Київський «Будівельник» після не надто впевненої перемоги в Одесі, сповна поквитався з підопічними Олега Юшкіна на домашньому паркеті
Кубок України (чоловіки): онлайн відеотрансляція матчів 25 листопада
Відео 25.11.2017
25 листопада у Кубку України серед чоловічих команд відбудуться два матчі відповіді 1/8 фіналу. У столичному Палаці спорту Будівельник прийме Динамо-Одесу, а у Южному Хімік-2 – Маріуполь.
Кубок України (чоловіки): анонс матчів 25 листопада Кубок України (чоловіки): анонс матчів 25 листопада
25 листопада у Кубку України серед чоловічих команд відбудуться два матчі відповіді 1/8 фіналу
Михайло Анісімов: про недооцінку суперника не може бути й мови Михайло Анісімов: про недооцінку суперника не може бути й мови
Центровий Будівельника Михайло Анісімов розповів про готовність команди подолати бар'єр 1/8 фіналу Кубка України
Кубок України: визначився ще один чвертьфіналіст Кубок України: визначився ще один чвертьфіналіст
Говерла дала бій віце-чемпіону України
Кубок України (жінки): Київ-Баскет вже у чвертьфіналі Кубок України (жінки): Київ-Баскет вже у чвертьфіналі
24 листопада Київ-Баскет повторно здолав бердянську Чайку і вийшов до чвертьфіналу Кубка України
Ярослав Скрипець: Будівельнику буде непереливки Ярослав Скрипець: Будівельнику буде непереливки
Гравець Динамо-Одеси Ярослав Скрипець розповів про підготовку «біло-синіх» до матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка України з Будівельником
Кубок України: Динамо у чвертьфіналі, хто ще близький? Кубок України: Динамо у чвертьфіналі, хто ще близький?
Київські динамівки вийшли до чвертьфіналу Кубка України, здолавши у матчі-відповіді Таврійську Зірку 70:41
Талісман ФБУ запросив київських школярів на баскетбол Талісман ФБУ запросив київських школярів на баскетбол
Наш кіт очікує юних баскетболістів на матчі Будівельник – Динамо-Одеса
Олег Юшкін: сподіваюся, далі буде ще цікавіше Олег Юшкін: сподіваюся, далі буде ще цікавіше
Головний тренер чоловічої збірної України з баскетболу 3х3 Олег Юшкін поділився враженнями від «LAVINA Суперліга 3х3»