Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Кривбас – Волиньбаскет-WOG: лідер без проблем здолав гостей

Кривбас – Волиньбаскет-WOG: лідер без проблем здолав гостей

Вже з перших хвилин матчу Волиньбаскет, який проводив шостий поєдинок свого виїзного турне, дозволив господарям оформити комфортну перевагу. Кривбас швидко змусив суперника зібрати колекцію фолів і переграючи гостей і в швидкості, і під щитами, вирушив на першу перерву, маючи двозначну перевагу.

Після і без того не дуже швидкісного баскетболу в першому періоді, у другій десятихвилинці суперники знизили оберти до мінімуму. Кривбас вочевидь працював в режимі енергозбереження, залишаючись на 10-очковій дистанції від гостей і витрачаючи при цьому мінімум ресурсів. У складі Волиньбаскета можна звернути увагу на Хакіма Джексона, який в першій половині гри додав до скарбнички команди 10 очок при 100% реалізації кидків з гри. Команда Плєханова дозволила супернику набрати лише 21 пункт за 20 хвилин і пішла на велику перерву з 16-очковим гандикапом.

Відразу після антракту, Кривбас оформив кілька швидких відривів і збільшив свою перевагу до 20 очок. Господарі грали з запасом, що не заважало їм переважати команду Чайковського за всіма компонентами. Гостям вдавалося залишатися в грі і не давати лідеру чемпіонату збільшити  перевагу до непристойної завдяки рідкісним влучним дальнім кидкам.

Заключний період, як і передбачалося, виявився формальністю. Плєханов в цьому матчі надав солідну кількість ігрового часу гравцям лавки, а також, що не менш важливо, повернув в ротацію Дмитра Забірченко, який лише нещодавно залишив лазарет.

Закривши усі питання ще в першій половині, і вирушивши у відрив з перших секунд матчу, Кривбас здобув третю легку перемогу над Волиньбаскетом у регулярному чемпіонаті. Команда Плєханова виграла домашній матч з рахунком -  91:60, і зміцнила свої позиції на першій сходинці турнірної таблиці.

Суперліга Фаворит Спорт

12 лютого. Кривий Ріг

Кривбас – Волиньбаскет-WOG – 91:60 (20:10, 17:11, 28:20, 26:19)

Статистика матчу