Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Кривбас" розгромив волинських "лицарів"

"Кривбас" розгромив волинських "лицарів"

Криворізький "Кривбас" здобув велику перемогу над "Волиньбаскет-WOG" у матчі 10-го туру чемпіонату України з баскетболу Суперліга Фаворит Спорт. Гра у Луцьку закінчилася з рахунком 65:101.

Напередодні гри керманич "Кривбасу" Валерій Плєханов зізнався, що "Волиньбаскет-WOG" уже зовсім не та команда, яку криворіжці  легко обіграли в першому колі. Зі слів спеціаліста, лучани значно виросли як в організації захисту, так і в нападі, тож місцеві шанувальники баскетболу сподівалися, що коуч суперників мав рацію.

Десь цей матч можна назвати зустріччю давніх знайомих, адже форвард волинян Віктор Герасимчук провів два з половиною сезони в Кривому Розі, а тренер луцької команди Володимир Журжій – цілих чотири! Звісно, склад "Кривбаса" змінився, одначе факт залишається фактом – шість з половиною років на двох є вагомим терміном. Тим паче, сам Журжій перед матчем зауважив, що Кривий Ріг для нього – як друга батьківщина.

До протистояння суперники підійшли з кадровими втратами, адже з "Волиньбаскета" пішли Коровяков та Швагринський, а в "Кривбасі" руку зламав Липовцев.

Хай там що, але почали гості з ривка Глєбова 0:5. Проте господарі опанували себе і скоротили до 6:7. Потихенько почала даватись взнаки перевага "Кривбаса" під щитами, що давало широкий плацдарм для маневрів. "Волиньбаскет-WOG" тримав удар зусиллями Джексона та Герасимчука, причому Віктору навіть вдалося реалізувати трьошку зі штрафним (3+1).

Також варто зауважити, що вперше в сезоні на такій ранній стадії тренер лучан Дмитро Чайковський почав використовувати Полякова та Бедлінського. І молодь таки не злякалася іменитих гостей й завершила стартову чверть з пристойними 17:22.

Друга чверть почалася з відриву гостей 21:34. Також варто зауважити, що в цій 10-хвилинці у криворіжців залітало фактично все, що летіло в бік кільця волинян. І це загалом при дуже в’язкій боротьбі на кожному клаптику майданчика. Половина гри закінчилась із рахунком 34:51 на користь гостей.

Третя чверть стала, либонь, найжахливішою для лучан у цьому сезоні – "Кривбас" поступово йшов у далекий-далекий відрив, а у "Волиньбаскет-WOG" ну ніяк не йшло. 47:80, а могло бути і того гірше.

Четверта чверть стала формальністю, адже відіграти 33 очки мало кому вдавалося. Відтак, гості спокійно довели справу до логічного закінчення - 65:101.

Що ж, гра наочно продемонструвала, що БК "Волиньбаскет-WOG" та "Кривбас" перебувають нині у надто різних фізичних і психологічних кондиціях.

"Кривбас" повернув собі другу сходинку, яку на кілька годин опанувало "Динамо". А "лицарі" залишаються на останньому місці. З цим команди й підуть у Новий рік.

СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

10 тур

БК ВОЛИНЬБАСКЕТ-WOG Луцьк - БК КРИВБАС Кривий Ріг - 65:101 (17:22, 17:29, 13:29, 19:21)

Матч першого кола - 50:82