Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Кривбас переміг Динамо і вийшов до фіналу Кубка України

Кривбас переміг Динамо і вийшов до фіналу Кубка України

Кривбас став суперником Хіміка у фіналі Кубка України, мінімально здолавши Динамо 62:61.

За рахунку 6:14 на 7-й хвилині першої чверті у складі киян дебютував гравець збірної України Олександр Липовий. Вийшовши на майданчик він одразу ж зфолив на Глєбові. З цим гравцем динамівці не могли впоратись. За три хвилини до завершення першої чверті він збільшив перевагу Кривбаса до 11 очок. З сиреною про завершення третьої чверті Доггет заробив два очки. 17:23 – на користь Кривбасу після першої чверті. Динамівці на цьому відрізку матчу не закинули жодного трюльника у кошик суперника. Проблема залишилася і у наступній чверті. Спроби Сліпенчука виявлялися безрезультатними. Натомість на екваторі чверті Щепкін триочковим кидком знову збільшив перевагу Кривбасу до 11 очок. Прориви до щита Анісімова теж не приносили очкової користі. Глєбов ближче до завершення другої чверті зупинив його і змусив при цьому зфолити. На останній хвилині першої половини Липовий здійснив ефектний прохід до щита і заробив два очки. А Дроздов змарнував спробу реалізувати три очковий у такт сирені. Команди пішли відпочивати за рахунку 39:27 на користь Кривбасу.

За хвилину після поновлення гри Сліпенчук нарешті реалізував три очковий, а Дроздов не дав закинути Глєбову. Динамівці не думали здаватися попри різницю у рахунку. Фандербурк заробив три очки слідом за Сліпенчуком. Динамівці підтягнулися до "мінус восьми" 33:41 і вже Валерій Плєханов взяв тайм-аут. Глєбов продовжував результативно грати, а Липовцев отримав 4-й персональний фол. У відповідь на це Дроздов у стрімкому проході скоротив відставання до семи очок. Сліпенчук міг продовжити справу партнера, втім його кидок, що міг скоротити розрив вже до 5 очок, не зарахували через пробіжку. Бояркін важливим три очковим збільшує перевагу Кривбасу до 10 очок. На це відповів фектним данком Дроздов, а далі Фандербурк триочковим знову підтягнув Динамо до різниці "мінус п’ять".

Вигравши третю чверть з перевагою у сім очок Динамо повернуло інтригу і не зупинилось. Дроздов двоочковим скоротив відставання до "мінус трьох". За рахунку 47:50 на користь Кривбасу Рижов взяв тайм-аут. І Челован після цього робить рахунок "мінус один", а слідом за ним Сліпенчук три очковим виводить господарів вперед 52:50. Динамо відіграло 14 очків різниці! Коли Анісімов закинув два штрафних, перевага Динамо збільшилася до 4 пунктів, але Липовцев проявив снайперські якості з-за дуги. Наступний його триочковий дозволив Кривбасу відновити рівновагу 56:56. У потрібний момент Дроздов закидає важливий триочковий і Динамо знов попереду. Але розв'язка матчу залишилася за Кривбасом - Глєбов на останній хвилині був влучний. Приклад з нього взяв Липовий. Але два очка - не три 61:62. На останній секунді м'яч застрягнув у щиті Кривбасу. Останній розиграш виявився безрезультатним. Кривбас - у фіналі Кубка.

Кубок України. Фінал чотирьох
Другий півфінал
26 лютого. Київ
Динамо - Кривбас 61:62 (17:23, 10:16, 16:9, 18:14)