Київ-Баскет – перший фіналіст плей-оф Суперліги Парі-Матч

Команда Євгена Мурзіна провела чудовий матч та змогла закрити серію на домашньому паркеті! 89:81 – саме з таким рахунком завершилась четверта, та остання гра серії між Київ-Баскетом та Запоріжжям.

Розпочалась півфінальна гра у Києві з виграного вкидання господарями паркету, які одразу ж кинулись в атаку та наткнулись на фол від лідера запоріжців – Маліка Трента. Релізував ж два штрафних і тим самим відкрив рахунок у грі легіонер Києва – Моріс Крік. Проте, вже в наступний атаці ветеран гостей Станіслав Овдеєнко вивів вперед свою команду влучним дальнім кидком, на що тією ж монетою відповів і бігмен Києва – Нванкво. Наступні 5 хвилин на паркеті точилася рівна боротьба, аж поки після медіа тайм-ауту команда Валерія Плеханова все ж змогла реалізувати невеликий відрив зусиллями Овдеєнка та Буца. Перша ж чверь завелишася за рахунку 25:30 на користь гостей.

Дві хвилини на старті другої десятихвилинки знадобилося команді Євгена Мурзіна аби зрівняти рахунок в матчі, а ще через декілька зусиллями Петрова кияни вийшли вперед та не віддали свою перевагу до завершення першої половини гри – 52:47.

Третій період команди розпочали рівно та по черзі влучали свої кидки, проте після дальнього від Антона Буца запоріжці все ж змогли наблизитися до своїх суперників на відстань лише у одну влучну атаку. Ще за декілька хвилин молодий Шевченко влучив ефектний триочковий для свої команди та вивів Запоріжжя вперед у рахунку. За дві хвилини до завершення періоду різниця в рахунку вже складала 6 балів на користь гостей, проте проти був лігеонер киян Латковіч, який спочатку влучив три, а після цього заробив на собі фол та влучив два штрафні кидки. 68:69.

Остання ж десятихвилинка пройшла за домінування господарів, які зуміли краще налаштуватися на клатч-тайм. За стартові 4 хвилини на двох команди набрали лише 2 бали, після чого лідери Києва Крутоус та Крік збільшили перевагу своєї команди до 9 балів. Запоріжці мали шанс відігратися, коли Холтон забив після проходу за 3 хвилини до завершення основого часу, але команда Євгена Мурзіна була сильнішою. 89:81 – Київ-Баскет перший фіналіст Суперліги Парі-Матч сезону 2018/19.

Суперліга Парі-Матч. Плей-оф
Півфінал, четверта гра

БК “Київ-Баскет” – БК “Запоріжжя” – 89:81 (25:30, 27:17, 16:22, 21:12)

ЗП: Трент – 15оч, 5пб, 6рп; Холтон – 14оч, 5рп; Шевченко – 12оч.
КБ: Крік – 17оч, 5рп; Крутоус – 15оч; Нванкво – 13оч, 7пб.

Рахунок у серії – 3:1

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату