Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Інфіз - Динамо: без несподіванок

Інфіз - Динамо: без несподіванок

Київські динамівці здолали Інфіз у гостьовому для себе матчі Суперліги Фаворит Спорт 95:85.

Після того, як динамівець Олександр Липовий на екваторі першої чверті реалізував триочковий, підопічні Володмира Рижова трохи відірвалися від суперників, створивши семи очковий гандикап. Але Інфіз не здавався і доволі швидко знову скоротив відставання до двох пунктів. Але тільки но Інфіз вийшов вперед, як знову здалеку закинув Липовий. У "студентів" був свій снайпер – Павло Лебединцев. За дві з половиною хвилини до кінця першої чверті Інфіз знову попереду, а коли Андрій Лебединцев закинув штрафні, перевага Інфіза сягнула трьох пунктів. За киян у цьому поєдинку дебютував Олексій Чигринов, який не затримався у Запоріжжі. Наприкінці першої чверті він влучив з-за дуги і не дав "студентам" відірватися набагато. 24:26.
На початку другої десятихвилинки Антон Дзюба довів перевагу Інфізу вже до семи пунктів. Але як швидко господарі її створили, так само швидко і втратили. Челован, Дроздов і Сліпенчук свої м’ячі закинули, а Інфіз жодного разу не влучив у кошик. І ось вже Динамо знову попереду 32:31. Липовий вів партерів вперед своїми результативними кидками здалеку. У другій чверті Динамо набрало вдвічі більше очок за Інфіз. На останній хвилині першої половини Челован і здалеку Чигринов збільшили перевагу синіх до +12. 52:40 – за такого рахунку команди пішли на перерву.

У третій чверті Динамо продовжило набирати очки. Інфіз намагався огризатися, але спалахи результативності були епізодичними. Втім, коли Антон Дзюба триочковим скоротив відставання до 10 пунктів, 51:61, Володимир Рижов взяв тайм-аут. Динамівців витягував у скрутних ситуаціях Липовий, Інфіз - Дзюба. У відкритому баскетболі команди демонстрували активність. В Інфіза це виходило краще. Третю чверть Інфіз виграв з семиочковою перевагою. А на початку заключної чверті Добріков наддальним кидком зкоротив відставангня Інфіза до 2-х пунктів. Втім, розвинути успіх "студентам" не вдалося. Брак ротації у складі дався взнаки. У підсумку 95:85 на користь Динамо.

У складі "Динамо" найрезультативнішим виявився Олександр Липовий (29 очок), у складі "Інфіза" - Антон Дзюба (25 очок).

Після цієї перемоги Динамо наздогнало у турнірній таблиці Суперліги Фаворит Спорт Кривбас. Втім, вже у четвер, 3 березня, після завершення матчу БІПА - Кривбас, ситуація нагорі турнірної таблиці може змінитися. 

Суперліга Фаворит Спорт
2 березня. Київ
Інфіз – Динамо 85:95 (26:24, 14:28, 27:20, 18:23)

Статистика матчу