Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Євген Морозов: хочеться вигравати скрізь і завжди

Євген Морозов: хочеться вигравати скрізь і завжди

Один з лідерів чинного чемпіона Києва серед студентських команд "КПІ" Євген Морозов був у розпачі після фіналу MONBAT WINTER BASKET 3x3 серед чоловіків. Його "Бомжі" поступилися у головному матчі "Буковелю" 13:15. Вигравати завжди приємніше – погодився Морозов і розповів про те, хто його найбільше мотивує.

- Баскетбол 3х3 – це інша гра. Її особливість – особлива фестивальна атмосфера, яка панує на таких змаганнях. Та й за великим рахунком, будь-який стрітбольний захід – насамперед братерство, яке збирається на спільну тусівку, щоб добре провести час. І це головна родзинка стрітболу, хоча дух змагань тут теж, безумовно, присутній.

- Ви граєте без тренера: м`яч у руках – можна діяти на власний розсуд.
- Ми продумуємо дії, у нас не хаос. Перед грою обговорюємо, що і як робитимемо на майданчику, аналізуємо суперника. Це і є підготовка. Якщо грати навмання – це буде не баскетбол 3х3, а лотерея якась.

- А що за назви у команд – "Бомжі", "Ми типу гриби"...?
- Мене хлопці з команди "Бомжі" запросили за них виступити на MONBAT WINTER BASKET 3x3. І я не брав участі у дискусіях щодо назви команди. Але вона прикольна, весела, далеко не найекзотичніша, яку можна тут почути (Наприклад "Аж3сет" - ред.). Видумують, що хочуть. І це теж відповідає вільним звичаям культури баскетболу 3х3.

- А з ким зараз грали?
- З командою "Котлети".

- Теж непогана назва. Принаймні викликає апетит. Як вдалося їх дотиснути?
- Добре продумали перед матчем із ними, як захищатимемося, як атакуватимемо. Реалізували план на гру.

- А про плани у класичному баскетболі?
- Граю за свій Університет у Студентській Лізі, у Лізі Монстрів у складі "Каштану". Звісно, хочеться вигравати скрізь і завжди. Докладатиму усіх зусиль, щоб якомога частіше відчувати смак перемоги.

- А не лише котлет. Позираючи на свого тренера у команді "Каштани" дворазового чемпіона НБА Станіслава Медведенка мимоволі прагнутимеш вигравати?
- Те, що наш тренер дворазовий чемпіон НБА – це дуже мотивує. Він дуже цікаві речі розповідає, ділиться досвідом. Я дуже радий, що маю можливість грати під його керівництвом.

- А у Студентській Лізі які завдання ставиш?
- Звісно, теж максимальні. Зараз треба добре провести київський етап, пройти далі (Євген Морозов минулого року став чемпіоном Києва серед студентів у складі команди "КПІ" - ред.). Я вже закінчив Університет, тому допомагаю команді, коли маю можливість і коли це необхідно. Бо вже працюю.

- Консультуватимеш?
- Та ні, виходитиму на майданчик, Але коли вже працюєш, мусиш викраювати час для баскетболу. Поки що мені це вдається.