Хімік вдруге програв Приштині у Кубку Європи FIBA

Кубок Європи FIBA. Груповий раунд. Третій тур

Хімік (Україна) – Приштина (Косово) 59:78 (14:26, 16:15, 14:19, 15:18)

Хімік: Колтер 3, Марченко, Павлов 8, Еріенс 12, Петров 8 - старт; Лав 5 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Мальчевський, Рябчук, Антипов 12 + 7 підбирань, Сидоров 11 - 4 втрати

Приштина: Лоуренс 15 + 7 передач + 5 перехоплень, Беріша 11 + 7 підбирань + 5 передач, Хайрізі 6 + 6 підбирань, Весели 9 + 3 перехоплення - 4 втрати, Шоши 8 + 2 блок-шоти - 4 втрати - старт; Ешо 8, Азем 6, Г. Ругова 7, Мартін 8

Хід гри

Ключовим відрізком першої половини домашнього для Хіміка матчу, який проходив у Косово, стали перші хвилини стартової десятихвилинки. Хімік пропустив ривок Приштини 2:10, дозволивши супернику заволодіти перевагою, яку косовари зберігали по ходу всієї першої половини. Знову далися взнаки помилки в атаці - віце-чемпіон України допустив за перші 3 хвилини 5 втрат, а за половину - 10. При цьому у южненців були проблеми в захисті: коли, здавалося б, команда Степановського додала в нападі та намагалася підібратись до номінальних гостей, серію легких очок з фарби набрав Мартін, який допоміг Приштині зберегти двозначну 11-очкову перевагу перед великою перервою.

На жаль, виправити становище у другій половині Хіміку не вдалося. Южненці продовжували багато втрачати м'яч, гірше за суперника атакували з гри і в цілому виглядали і діяли менш різноманітно за суперника. Приштина, в свою чергу, грала енергійніше в атаці, чергуючи дальні влучання з результативною грою в фарбі. По суті, інтрига в цьому матчі вмерла ще задовго до фінальної сирени, коли номінальні гості в дебюті четвертої чверті оформили черговий ривок і довели свою перевагу до 20 очок. Команда Віталія Степановського так і не зуміла нав'язати свою гру суперникові ні в одному з двох матчів, зазнавши в Косово другої поразки.

Наступний матч

У вівторок, 31 жовтня, Хімік проведе черговий виїзний поєдинок у Кубку Європи FIBA. Команда Віталія Степановського зіграє проти бельгійского Монсу.

Дабл-дабл Фесенка не врятував Авеліно в фіналі Кубка Європи ФІБА Дабл-дабл Фесенка не врятував Авеліно в фіналі Кубка Європи ФІБА
Команда українця поступилася в вирішальному матчі турніру
Фесенко став найкращим у першому матчі фіналу Кубка Європи ФІБА Фесенко став найкращим у першому матчі фіналу Кубка Європи ФІБА
Команда українця поступилася чинному чемпіону Італії
Кубок Європи ФІБА: онлайн відеотрансляція фіналу
Відео 25.04.2018
У Кубку Європи ФІБА відбудеться перший матч фіналу
Фесенко починає боротьбу за Кубок Європи ФІБА Фесенко починає боротьбу за Кубок Європи ФІБА
Підтримай українців серед лауреатів сезону в Кубку Європи ФІБА Підтримай українців серед лауреатів сезону в Кубку Європи ФІБА
ФІБА проводить голосування з визначення найкращих гравців сезону
Українець Фесенко вивів Авеліно в фінал Кубка Європи ФІБА Українець Фесенко вивів Авеліно в фінал Кубка Європи ФІБА
Наш центровий став найкращим гравцем півфіналу
Авеліно Фесенка здобуло важку перемогу в півфіналі Кубка Європи ФІБА Авеліно Фесенка здобуло важку перемогу в півфіналі Кубка Європи ФІБА
Команда українського центрового перемогла вдома лише в три очки
Авеліно Фесенка вийшло в півфінал Кубка Європи ФІБА Авеліно Фесенка вийшло в півфінал Кубка Європи ФІБА
Команда Фесенка вибила з боротьби Ювентус Корнієнка
Авеліно Фесенка зіграє в півфіналі Кубка Європи ФІБА Авеліно Фесенка зіграє в півфіналі Кубка Європи ФІБА
Команда центрового збірної України продовжує боротьбу в євротурнірі
Корнієнко та Фесенко зійшлися в українському дербі Кубка Європи ФІБА Корнієнко та Фесенко зійшлися в українському дербі Кубка Європи ФІБА
Команди українців зіграли в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Авеліно Фесенка вийшло в 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА Авеліно Фесенка вийшло в 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Центровий збірної України продовжує боротьбу за єврокубковий трофей
Як українець Фесенко став непереможним Халком: відео
Відео 11.03.2018
Центровий збірної України ввійшов у збірну тижня Кубка Європи ФІБА
Фесенко зробив потужний дабл-дабл в Кубку Європи ФІБА Фесенко зробив потужний дабл-дабл в Кубку Європи ФІБА
Центровий збірної України став найкращим у єврокубковому поєдинку
Найкращі моменти матчу Хімік – Монс: відео
Відео 07.12.2017
Южненці здобули перемогу в останньому єврокубковому матчі сезону
Хімік заверший єврокубковий сезон вольовою перемогою Хімік заверший єврокубковий сезон вольовою перемогою
Южненці перемогли Монс у останньому матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА
Хімік на останніх секундах поступився у Кубку Європи FIBA Хімік на останніх секундах поступився у Кубку Європи FIBA
Южненці програли п’ятий матч на євроарені
Бююкчекмедже – Хімік: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА Бююкчекмедже – Хімік: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА
Южненці зіграють п’ятий матч групового етапу турніру
Хімік зіграє на виїзді проти Бююкчекмедже. Анонс матчу Кубку Європи FIBA Хімік зіграє на виїзді проти Бююкчекмедже. Анонс матчу Кубку Європи FIBA
Южненський клуб зіграє черговий матч групового раунду
Хімік втратив шанси в Кубку Європи ФІБА Хімік втратив шанси в Кубку Європи ФІБА
Турецький Бююкчекмедже позбавив южненців шансів на продовження боротьби в турнірі
Хімік розгромно програв у Бельгії Хімік розгромно програв у Бельгії
Команда Віталія Степановського поступилась Монсу у виїзному матчі Кубку Європи FIBA