Хімік поступився у першому матчі групового раунду Кубку Європи FIBA

Кубок Європи FIBA. Перший тур

Хімік – Бююкчекмедже 60:80 (19:24, 12:15, 15:23, 14:18)

Хімік: Колтер 16 + 6 передач, Сидоров 7, Павлов 4 + 4 підбирання, Петров 4, Еріанс 2 – старт, Рябчук 11, Антипов 9 + 5 підбирань, Мальчевський 4 + 7 підбирання, Марченко 3, Войналович 0

Хід гри

Почали матч команди на високих швидкостях, супроводивши швидку гру відмінними кидковими показниками. І український, і турецький клуби реалізували за першу чверть 60% дальніх спроб. Однак гості, незважаючи на відсутність лідерів Райта та Молдовану, які до Южного не приїхали, краще зіграли у фарбі і у швидких відривах, настрілявши в результаті за 10 хвилин неприпустимі для Хіміка 24 очка.

Другу чверть команди починали за «+5» для турків, але гості організували ривок, завдяки якому їх перевага стала двозначною. Байкана, який за половину набрав 11 очок, підтримав Вокер, який відзначився 7 балами поспіль. У турків в атаці виходило майже все у той час як у южненців були серйозні проблеми на обох сторонах майданчику. Лише під завісу першої половини зусиллями Колтера український клуб, якому нарешті вдалося зупинити суперника, трохи скоротив відставання. Але на велику перерву команди пішли за «+8» для гостей.

На жаль для українських уболівальників, у другій половині домінував турецький клуб. Турки краще рухали м'яч, продовжували атакувати з високим відсотком і вигравали щит. Господарі так і не зуміли зупинити Байкана і Вокера, які були кращими у своїй команді в атаці.

Впевнено вигравши третю чверть, Бююкчекмедже продовжив нарощувати відрив і в заключній десятихвилинці. Ривок 11:3 в дебюті четвертої чверті довів перевагу гостей до 24 очок і зняв усі питання в цьому матчі задовго до фінальної сирени. Турки збавили темп і спокійно довели матч до перемоги, дозволивши южненцям трохи скоротити відставання перед фінальною сиреною.

Наступний матч

Хімік свій наступний матч у Кубку Європи FIBA зіграє 25 жовтня проти Пріштіни. У Суперлізі Парі-Матч южненці наступного разу гратимуть 27 жовтня вдома проти Черкаських Мавп.

Найкращі моменти матчу Хімік – Монс: відео
Відео 07.12.2017
Южненці здобули перемогу в останньому єврокубковому матчі сезону
Хімік заверший єврокубковий сезон вольовою перемогою Хімік заверший єврокубковий сезон вольовою перемогою
Южненці перемогли Монс у останньому матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА
Хімік на останніх секундах поступився у Кубку Європи FIBA Хімік на останніх секундах поступився у Кубку Європи FIBA
Южненці програли п’ятий матч на євроарені
Бююкчекмедже – Хімік: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА Бююкчекмедже – Хімік: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА
Южненці зіграють п’ятий матч групового етапу турніру
Хімік зіграє на виїзді проти Бююкчекмедже. Анонс матчу Кубку Європи FIBA Хімік зіграє на виїзді проти Бююкчекмедже. Анонс матчу Кубку Європи FIBA
Южненський клуб зіграє черговий матч групового раунду
Хімік втратив шанси в Кубку Європи ФІБА Хімік втратив шанси в Кубку Європи ФІБА
Турецький Бююкчекмедже позбавив южненців шансів на продовження боротьби в турнірі
Хімік розгромно програв у Бельгії Хімік розгромно програв у Бельгії
Команда Віталія Степановського поступилась Монсу у виїзному матчі Кубку Європи FIBA
Монс –Хімік: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА Монс –Хімік: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА
Южненці зіграють четвертий матч групового етапу турніру
Хімік проти Монса. Анонс матчу Кубку Європи FIBA Хімік проти Монса. Анонс матчу Кубку Європи FIBA
Южненці спробують здобути першу перемогу у груповому раунді
Хімік вдруге програв Приштині у Кубку Європи FIBA Хімік вдруге програв Приштині у Кубку Європи FIBA
Команда Віталія Степановського не здобула жодної перемоги у Косово
Хімік – Приштина: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА Хімік – Приштина: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА
Южненці зіграють другий матч проти суперників з Косово
Спроба №2. Анонс матчу Хімік - Приштина у Кубку Європи FIBA Спроба №2. Анонс матчу Хімік - Приштина у Кубку Європи FIBA
Южненці намагатимуться взяти реванш у другому матчі проти чемпіона Косово
Кубок Європи ФІБА: результати 24-25 жовтня Кубок Європи ФІБА: результати 24-25 жовтня
Зіграно матчі другого туру групового етапу турніру
Кубок Європи FIBA. Хімік на виїзді поступився Приштині Кубок Європи FIBA. Хімік на виїзді поступився Приштині
Южненці були у ролі наздогоняючих по ходу усього матчу
Хімік проти Приштини. Анонс матчу другого туру Кубку Європи FIBA Хімік проти Приштини. Анонс матчу другого туру Кубку Європи FIBA
Южненці відправились у Косово за першою перемогою у груповому раунді
Обидва матчі з «Пріштіною» у Кубку Європи ФІБА Хімік зіграє у гостях Обидва матчі з «Пріштіною» у Кубку Європи ФІБА Хімік зіграє у гостях
Обидва матчі з косовською «Пріштіною» у груповому турнірі Кубку Європи ФІБА южненський «Хімік» зіграє на полі суперника
Кубок Європи ФІБА: результати 18 жовтня Кубок Європи ФІБА: результати 18 жовтня
У Кубку Європи ФІБА зіграно стартові матчі групового етапу
Хімік поступився у першому матчі групового раунду Кубку Європи FIBA Хімік поступився у першому матчі групового раунду Кубку Європи FIBA
Южненці програли Бююкчекмедже у домашньому поєдинку
Хімік стартує у групі Кубку Європи FIBA. Анонс матчу проти Бююкчекмедже Хімік стартує у групі Кубку Європи FIBA. Анонс матчу проти Бююкчекмедже
Віце-чемпіон України проведе домашній поєдинок першого туру
Хімік – Бююкчекмедже: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА Хімік – Бююкчекмедже: визначено фаворита матчу Кубка Європи ФІБА