Хімік переграв Запоріжжя-ZOG на своєму майданчику

Южненці не залишили шансу опонентам в останній чверті. Підопічні Валерія Степановського переграли своїх візаві практично у всіх компонентах та здобули заслужену перемогу.

Суперліга Парі-Матч.

Южне. ФСК «Олімп»

БК «Хімік» - БК «Запоріжжя» 105:78 (27:18, 24:22, 21:17, 33:21)

БК «Хімік»: Ерієнс – 23оч; Колтер  - 16оч, 6рп.

БК «Запоріжжя»:  Мироненко – 25оч, 7пб; Кондраков – 9оч, 6рп.

Повна статистика матчу

Хід матчу:

Підопічні Валерія Степановського виграли стартове вкидання та одразу намагалися реалізувати швидку атаку, проте кидок Колтера був не влучний. Відкрили ж команди лік очкам в матчі через півтори хвилини після стартового вкидання: все той же Колтер був точний з лінії. Запоріжжя швидко відігралося, проте господарі майданчику почали застосовувати високий пресинг, що змусило гостей в підсумку допустити 6 втрат за першу половину гри, проти лише двох у «Хіміка».

Як результат – першу чверть южненці виграли +9.

Другий період розпочався з ефектних двох балів з проходу від Станіслава Овдеєнка.

Надалі ж гості зуміли дещо вирівняти ситуацію на паркеті, про що свідчить і результат, за підсумками якого «Хімік» виграв у «Запоріжжя» лише два бали за чверть. 51:40 після першої половини гри.

Другу частину гри знову активніше почали южненці, які зі старту почали методично забивати свої бали та збільшувати різницю в рахунку. Запоріжжя ж відповідало активними діями Андрія Мироненка, який в підсумку стане найрезультативнішим гравцем матчу.

Остання чверть стала для гостей справжнім холодним душем: у гравців Валерія Степановського полетіло усе! Артур Ерієнс забив декілька важливих в психологічному плані трьох для своєї команди і після цього «Хімік» було вже не зупинити.

Під вигуки рідних трибун, що скандували «сотню» молодий гравець Ануар Рахімшаіков реалізував точний дальній, чим зірвав овації в свою сторону та команди.

105:78 – Хімік далі не знає поразок у новому сезоні Суперліги Парі-Матч.

Герой матчу:

Справжньою "запальничкою" "Хіміка" сьогодні став легіонер Артур Ерієнс, який забив 23 бали (5/9 триочкові).

Наступні Матчі:

Господарі наступний матч в рамках Суперліги Парі-Матч проведуть 27 жовтня, коли у себе ж вдома приймуть гостей з Черкас.

"Запоріжжя" вже за 4 дні, 19 жовтня зіграє вдома з харківським "Політехніком".

Підсумки баскетбольного сезону-2017/18 серед чоловічих команд Підсумки баскетбольного сезону-2017/18 серед чоловічих команд
В Україні завершено всі змагання серед професіональних чоловічих команд з баскетболу 5 на 5.
Чемпіонський Кубок експонують у Черкаському міськвиконкомі Чемпіонський Кубок експонують у Черкаському міськвиконкомі
Усі бажаючі мають змогу сфотографуватися з трофеєм Черкаських Мавп
Олег Юшкін: я незадоволений результатами та грою команди Олег Юшкін: я незадоволений результатами та грою команди
Тренер одеських команд БІПА та Динамо підбив підсумки сезону
Топ-10 моментів матчів чемпіонату України: відео
Відео 16.05.2018
Найяскравіші моменти сезону в поєдинках Суперліги Парі-Матч
Дніпро продовжив угоду з найкращим форвардом чемпіонату України Дніпро продовжив угоду з найкращим форвардом чемпіонату України
Срібні призери чемпіонату України продовжили співпрацю з вітчизняним форвардом
Від мрії до чемпіонства: історія розвитку Черкаських Мавп Від мрії до чемпіонства: історія розвитку Черкаських Мавп
Черкаський клуб уперше за 14 років існування виборов титул чемпіона України
Президент МБК «Миколаїв»: У новому сезоні наша команда слабкіше не буде Президент МБК «Миколаїв»: У новому сезоні наша команда слабкіше не буде
Днями в спортшколі «Надія» відбулася остання в сезоні, що минає, зустріч миколаївських уболівальників з баскетболістами, тренерами та керівництвом МБК «Миколаїв»
Найкращі молоді гравці сезону Суперліги Парі-Матч Найкращі молоді гравці сезону Суперліги Парі-Матч
Відзначаємо найяскравіших баскетболістів сезону віком до 23 років
У чоловічій та жіночій Суперлігах планується розширення У чоловічій та жіночій Суперлігах планується розширення
Команди, які претендують на підвищення в класі, вже можуть подавати заявки
Баскетболісти Миколаєва зустрілися з уболівальниками: фотогалерея Баскетболісти Миколаєва зустрілися з уболівальниками: фотогалерея
Гравці та керівництво МБК Миколаїв підбили підсумки сезону
Історичне чемпіонство Черкаських Мавп у програмі PRObasket: відео
Відео 08.05.2018
Черкаські Мавпи вперше в історії вибороли титул чемпіона України
Святослав Михайлюк привітав колишню команду з чемпіонством Святослав Михайлюк привітав колишню команду з чемпіонством
Наш легіонер в США звернувся до Черкаських Мавп
У Миколаєві відбудеться зустріч з вболівальниками та представниками ЗМІ У Миколаєві відбудеться зустріч з вболівальниками та представниками ЗМІ
7 травня о 18:00 в залі спортшколи «Надія», що в Миколаєві, відбудеться зустріч керівництва та гравців МБК «Миколаїв» з уболівальниками в форматі зворотного зв'язку.
Як вітали Як вітали "Черкаські Мавпи" на головний площі Черкас (Відео)
Червона доріжка, лімузини та поважні гості - так в Черкасах чествували чемпіонів України
Олександр Кольченко: було б круто зробити золотий дубль у Черкасах Олександр Кольченко: було б круто зробити золотий дубль у Черкасах
Капітан Черкаських Мавп став містком між тренерами і гравцями у команді-чемпіоні