Хімік переграв Запоріжжя-ZOG на своєму майданчику

Южненці не залишили шансу опонентам в останній чверті. Підопічні Валерія Степановського переграли своїх візаві практично у всіх компонентах та здобули заслужену перемогу.

Суперліга Парі-Матч.

Южне. ФСК «Олімп»

БК «Хімік» - БК «Запоріжжя» 105:78 (27:18, 24:22, 21:17, 33:21)

БК «Хімік»: Ерієнс – 23оч; Колтер  - 16оч, 6рп.

БК «Запоріжжя»:  Мироненко – 25оч, 7пб; Кондраков – 9оч, 6рп.

Повна статистика матчу

Хід матчу:

Підопічні Валерія Степановського виграли стартове вкидання та одразу намагалися реалізувати швидку атаку, проте кидок Колтера був не влучний. Відкрили ж команди лік очкам в матчі через півтори хвилини після стартового вкидання: все той же Колтер був точний з лінії. Запоріжжя швидко відігралося, проте господарі майданчику почали застосовувати високий пресинг, що змусило гостей в підсумку допустити 6 втрат за першу половину гри, проти лише двох у «Хіміка».

Як результат – першу чверть южненці виграли +9.

Другий період розпочався з ефектних двох балів з проходу від Станіслава Овдеєнка.

Надалі ж гості зуміли дещо вирівняти ситуацію на паркеті, про що свідчить і результат, за підсумками якого «Хімік» виграв у «Запоріжжя» лише два бали за чверть. 51:40 після першої половини гри.

Другу частину гри знову активніше почали южненці, які зі старту почали методично забивати свої бали та збільшувати різницю в рахунку. Запоріжжя ж відповідало активними діями Андрія Мироненка, який в підсумку стане найрезультативнішим гравцем матчу.

Остання чверть стала для гостей справжнім холодним душем: у гравців Валерія Степановського полетіло усе! Артур Ерієнс забив декілька важливих в психологічному плані трьох для своєї команди і після цього «Хімік» було вже не зупинити.

Під вигуки рідних трибун, що скандували «сотню» молодий гравець Ануар Рахімшаіков реалізував точний дальній, чим зірвав овації в свою сторону та команди.

105:78 – Хімік далі не знає поразок у новому сезоні Суперліги Парі-Матч.

Герой матчу:

Справжньою "запальничкою" "Хіміка" сьогодні став легіонер Артур Ерієнс, який забив 23 бали (5/9 триочкові).

Наступні Матчі:

Господарі наступний матч в рамках Суперліги Парі-Матч проведуть 27 жовтня, коли у себе ж вдома приймуть гостей з Черкас.

"Запоріжжя" вже за 4 дні, 19 жовтня зіграє вдома з харківським "Політехніком".

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.