Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Хімік обіграв Черкаські Мавпи і став першим фіналістом Кубка України

Хімік обіграв Черкаські Мавпи і став першим фіналістом Кубка України

Поєдинок розпочався зі стартового ривка Мавп, які були номінальними господарями столичного Палацу спорту в цьому матчі. Команда Міхельсона в дебюті виглядала свіжіше Хіміка, який за останній час мав більш напружений графік і набагато більше переїздів.

Забезпечити вдалий старт Мавпам вдалося завдяки успішному заграванню Завадського, який кілька разів завершував атаки ефектними данками після вдалих пік-н-ролів.

У кінцівці періоду вдало увійшов в гру Ілля Сидоров, який двічи записав в актив ендвани, чим допоміг команді Юшкіна скоротити відставання і піти на першу перерву з 3-очковим дефіцитом.

Кращий відсоток реалізації дальніх допомагав Мавпам якийсь час утримувати лідерство і в другому періоді. Южненці, в свою чергу мали серйозні проблеми з кидками з-за дуги - реалізовав лише одну з 10 спроб за всю першу половину. Куди краще у підопічних Юшкіна справи йшли з кидками з середньої дистанції, що й дозволило зеленим за 3 хвилини до великої перерви перехопити ініціативу і вийти в лідери. 

Показово, що номінальних гостей не надломив неприємний епізод на екваторі періоду: програвши чотири поспіль підбору на своєму щиті, южненці отримали трьоху в лоб від Давидюка. Але хіміки не знітилися і, більш того, саме після цього невдалого відрізка зуміли додати. Вже здавалося, що на велику перерву Хімік піде в ролі лідера, але у Клима Артамонова на цей рахунок була інша думка: розігруючий один в один обіграв Рябчука на дузі після чого закрив половину влучним дальнім з сиреною - 34:34.

Після антракту, як і в першій частині зустрічі, Хімік повели за собою ударна трійка Антипов - Конєв - Сидоров. До середини третього періоду це тріо оформило для своєї команди 6-очкову перевагу, відправивши на тайм-аут Мавп, які продовжували робити упор на дальні кидки у виконанні Кобця і Давидюка та заграванні Завадського. Хіміку вдалося зберегти здобуту перевагу до кінця періоду, а Конєв своїм фірмовим проходом в останнiй атацi збільшив його до 8 балів.

На старті заключного періоду підопічні Юшкіна продовжили нарощувати перевагу - після точного дальнього від Рябчука воно вже перевалило за 10-очкову позначку. Мавпи в боргу не залишилися: команда Міхельсона включивши пресинг у захисті, влучила кілька своїх кидків, залишивши лише 4 бали від переваги южненців за 3 хвилини до фінальної сирени.

Однак, всі старання суперника звів на нуль Конєв, який закинув божевільну треху під кінець володіння і повернув своїй команді комфортну перевагу. Після кидка форварда южненців, який був найкращим у складі своєї команди в цьому матчі, Черкаси вирушили на чергову хвилину. Але повернутися в гру команда Міхельсона вже не встигла.

Захопивши ініціативу у другій половині зустрічі, Хімік грамотно довів матч до перемоги і став першим фіналістом Кубка України - 83:73.

 

Кубок України. Фінал чотирьох

Перший півфінал

26 лютого. Київ

Черкаські Мавпи - Хімік 73:83 (22:19, 16:19 15:23 20:22)

Статистика матчу.